ForKids.org.ua » Казки для дітей онлайн українською » Як зайченятко спати вчилося

Як зайченятко спати вчилося

Як зайченятко спати вчилося. Казки на ніч для дітей

Читайте онлайн казку: Як зайченятко спати вчилося!

Одного разу в лісі жило маленьке зайченятко на ім’я Приг-Скок. Так його назвали, бо воно дуже любило пригати та скакати. Із самого ранку й до вечора зайченятко стрибало по галявині, досліджуючи кожен куточок лісу.

Та була в Приг-Скока одна проблема — воно ніяк не міг швидко заснути в ліжечку. Щовечора зайченятко довго не могло знайти собі місця і тільки під ранок засинало. Це дуже турбувало його маму-зайчиху.

Одного вечора, коли Приг-Скок знову не змогла заснути, вони вирішили піти до мудрої Сови, яка жила на старому дубі. Сова відома своїм знанням і мудрістю, і зайченятко сподівалося, що вона допоможе.

— Добрий вечір, Сова, — привіталося зайченятко. — Допоможи мені, будь ласка. Я ніяк не можу швидко заснути.

Сова усміхнулася і сказала:

— О, Приг-Скок, є одна таємниця доброго сну. Слухай уважно. За годину до сну потрібно поїсти, помитися, одягнутися в піжамку й лягти спати. І найважливіше — ніяких стрибків перед сном. Хто стрибає, той довго засинає.

Зайченятко дуже здивувалося, але вирішило спробувати. Вдома зайченятко швидко поїло, помились, одягнулося у свою улюблену піжамку з морквинками й лягло у ліжечко. Приг-Скок дуже хотів пострибати, але згадав слова Сови і вирішив не робити цього.

Як тільки зайченятко лягло, мама-зайчиха підійшла до нього й ніжно обійняла. Приг-Скок почув її тепле серце і відчув, як сон починає підходити. Незабаром він заснув міцним і спокійним сном.

З того вечора Приг-Скок завжди дотримувався порад Сови й засинав швидко та легко, завдяки чому кожен його день був сповнений нових пригод та радості.

І якщо ти, малятко, хочеш засинати так само швидко, як Приг-Скок, пам’ятай: поїсти, помитися, одягнутися в піжамку й без стрибків в ліжко — тоді сон прийде швидко й непомітно.

На добраніч!

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.7 / 5. Кількість голосів: 56

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: