ForKids.org.ua » Казки для дітей онлайн українською » Сучасні казки » Крила дружби. Черепаха, що навчилася літати

Крила дружби. Черепаха, що навчилася літати

Казка про тварин. Крила дружби. Черепаха, що навчилася літати

Опис казки про тварин: Крила дружби. Черепаха, що навчилася літати

Долучіться до пригод черепахи, яка мріяла літати, та її друга орла. Дізнайтеся, як можливо здійснити свої мрії. 🐢🦅

Читайте онлайн казку: Крила дружби. Черепаха, що навчилася літати!

Маленька черепаха сиділа на березі моря і з тугою дивилася на птахів, що легко пролітали над нею. Вони елегантно пливли серед хмар.

«Напевно, чудово дивитися на світ із висоти й безтурботно літати в повітрі, — думала черепаха. «А я, навпаки, замкнена у своєму важкому панцирі, важко повзаю по піску. Яке несправедливе життя!»

Пролітаючи повз, орел помітив сумну черепаху і приземлився поруч із нею.

«Привіт, маленька черепашко!» — сказав він. «Чому ти така сумна? Щось сталося?»

«Не думаю, що ти зрозумієш», — відповіла вона. «Ти такий гордий птах, без зусиль злітаєш високо в небо й ковзаєш у повітрі своїми могутніми крилами. А я ледве можу пройти декілька кроків. Чи міг би ти навчити мене літати, щоб я теж могла літати й бачити світ із висоти?»

Орел був налаштований скептично. «Це ніколи не вийде, — сказав він. «У тебе немає крил. А без крил ти не можеш літати».

«Не будь занудою!» — сказала черепаха. «Може, це тільки тому, що мене ніколи не вчили літати. Я впевнена, що в мене все вийде!»

Вона подивилася на орла такими великими очима, що орел не зміг їй відмовити. Він узяв маленьку черепашку в пазурі, розправив крила і злетів у небо.

Черепаха була в сповнена радістю. «Тут ще красивіше, ніж я собі уявляла!» — сказала вона. «А тепер відпустіть мене, щоб я змогла полетіти сама».

«Ну ж бо, будь розумною!» — почав орел. «У тебе немає крил…”

І тут орла перервав голосний крик черепахи. «Зроби це!»

Він так злякався, що відпустив маленьку черепашку, і вона впала, як мокрий мішок, вдарившись об воду з великим сплеском. На щастя, вона встигла сховатися у свій панцир і через деякий час виринула неушкодженою.

Орел кинувся до неї і приземлився у воду поруч із нею. Він відчув полегшення від того, що вона не постраждала при падінні.

«От і добре», — з полегшенням вигукнула маленька черепашка. 

«Ти мав рацію, мудрий орле. Деякі речі, мабуть, не можуть бути бути правдою, навіть якщо я цього дуже хочу».

Орел посміхнувся і сказав: “Не хвилюйся, моя дорога черепашко. Я буду твоїми крилами, і разом ми побачимо світ з висоти”. І так, кожного тижня орел брав черепаху в небо, і вони разом літали над горами, лісами та морями. Черепаха була в захваті від кожної подорожі, і її серце наповнювалося радістю та вдячністю.

Черепаха, у свою чергу, стала очима орла у воді. Вона показувала йому, де ховається риба, і разом вони стали непереможною командою. 

І так, черепаха зрозуміла, що не потрібно робити необдумані вчинки, щоб досягти своєї мрії. Іноді, потрібно просто знайти інші шляхи та попросити про допомогу. Її дружба з орлом стала прикладом того, як мрії можуть здійснюватися незвичайними способами.

І тепер, коли ви читаєте цю казку, пам’ятайте, що кожен з нас може знайти свої крила, якщо не боятися просити про допомогу та відкрити своє серце для нових друзів. 

Бажаю всім, хто читав цю казку, солодких снів та неймовірних пригод у світі мрій. Добраніч!

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.8 / 5. Кількість голосів: 73

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: