ForKids.org.ua » Безкоштовні розмальовки для дітей у PDF » Кольорові » 77 розмальовок на зʼєднання частин по крапкам

77 розмальовок на зʼєднання частин по крапкам

Чим це цікаво дітям?

Безкоштовні розмальовки на з’єднання крапок на папері для створення цілісної картини може бути дуже цікавим для дітей.

У цих розмальовках дітям потрібно буде зʼєднати таке: слон, бобер, зебра, кит, тигр, носоріг, сова, кенгуру, бик, лисиця, пташка, морозиво, яблуко, гриб, кролик, ігуана, пінгвін, курча, вазон, будинок, морський котик, фламінго, папуга, горох, кукурудза, квітка, метелик, єнот, свиня, черешня, миша, мурахоїд, крокодил, ананас, півень, жаба, перлина, їжак, риба, морська зірка, медуза, коала, корова, вівця, мавпа, черепаха, восьминіг, трактор , скутер, автобус, собака, потяг, гелікоптер, хом’як , ракета, жирафа, змія, морський коник, равлик, панда, кіт чи олень.

Діти люблять зʼєднувати крапки на папері, оскільки це є цікавою та захопливою грою, яка розвиває їхню увагу, моторику та мислення.

Коли дитина зʼєднує крапки, вона використовує свою уяву та увагу для того, щоб визначити порядок зʼєднання крапок і створити з них картинку. Це сприяє розвитку її мислення та відображається на розвитку уяви і просторової уяви.

Чим корисна така гра?

Крім того, зʼєднування крапок також розвиває моторику руки та координацію рухів. Діти вчаться керувати ручкою та точно вказувати місце, де потрібно нанести точку, а потім зʼєднати їх лінією. Це допомагає розвивати їхні рухові навички та сприяє вивченню письма.

Що ж таке розмальовка, розфарбовка чи малювалка?

Це книга або сторінка з контурними зображеннями для розфарбовування різних композицій олівцями, фарбами, фломастерами або іншими художніми засобами. Усі контури зображення вже надруковані, а кольори обираєте ви.

Завантажте та роздрукуйте!

Безкоштовно скачати всі розмальовки у найкращій якості та одним PDF файлом для друку Ви можете за посиланням нижче:

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.8 / 5. Кількість голосів: 4

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: