Про нас

Ласкаво просимо до ForKids.org.ua, де ми пропонуємо безкоштовні матеріали для навчання та розвитку дітей.

Наша мета полягає в тому, щоб допомогти батькам знайти якісні завдання, шаблони, розмальовки, казки, колискові, цікаві факти, загадки та багато іншого, щоб допомогти їх дітям розвиватися та навчатися.

Ми розуміємо, що батьки мають багато обов’язків, і тому ми створили цей сайт, щоб зробити процес виховання дітей більш цікавим та захоплюючим. Наші матеріали є безкоштовними та доступними для завантаження, щоби батьки могли використовувати їх у будь-який час та місце.

Ми віримо, що навчання та розвиток повинні бути цікавими та захоплюючими, тому ми зібрали широкий спектр матеріалів, які допоможуть дітям розвивати свої здібності та навички. Наші завдання та розмальовки допоможуть дітям розвивати свою увагу, моторику та творчість, а казки та колискові допоможуть розвивати уяву та мовленнєві навички.

На нашому сайті ви знайдете також загадки та головоломки, які допоможуть розвивати логічне мислення та просторову уяву дітей. Ми постійно оновлюємо наші матеріали, щоб допомогти батькам знайти нові та цікаві способи навчання та розвитку своїх дітей.

Усі матеріали безкоштовні, у найкращій якості та з любов’ю до дітей.

Тексти та зображення створені нами чи взяті з відкритих джерел або куплені за ліценцією і викладені на сайті для некомерційного використання!

Матеріали розміщені на цьому сайті можуть бути використані як у особистих цілях так і в школах чи дитячих садках або під час масових заходів.

Усі торгові марки та персонажі з мультфільмів тощо є власністю відповідних власників і ми не претендуємо на їх права.

ForKids поважає інтелектуальну власність інших.

Якщо ви вважаєте, що вашу роботу було скопійовано таким чином, що порушує авторські права, зв’яжіться з нами, і ми негайно видалимо її з нашого вебсайту.

У випадку використання нашого контенту обовʼязково потрібно зробити активне посилання (dofollow) на сторінку сайту або написати адресу сайту у вигляді: https://forkids.org.ua/, як джерело інформації.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 3.1 / 5. Кількість голосів: 7

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!