ForKids.org.ua » Казки для дітей онлайн українською » Казки народів світу » Олень, миша, ворона та черепаха проти мисливця

Олень, миша, ворона та черепаха проти мисливця

Казки про тварин. Олень, миша, ворона та черепаха проти мисливця

Опис казки про тварин: Олень, миша, ворона та черепаха проти мисливця

Дізнайтеся, як четверо друзів врятували черепаху від мисливця, використовуючи свій розум та хитрість. Ця казка про дружбу, хоробрість і пригоди в джунглях.

Читайте онлайн індійську казку: Олень, миша, ворона та черепаха проти мисливця!

Колись у джунглях жили-були четверо друзів — олень, миша, ворона й черепаха. Вони були дуже хорошими друзями і проводили більшу частину свого часу разом.

Одного разу вони побачили мисливця, який наближався до галявини, де вони зупинилися. Олень швидко побіг до дерева, ворона злетіла на найвищу гілку найближчого дерева, а миша шмигнула в нору неподалік. Черепаха, будучи повільною істотою, не змогла втекти так швидко, як інші. Мисливець спіймав її у свою сітку. І хоча мисливець був розчарований тим, що не зміг зловити оленя, він був щасливий, що впіймав черепаху й не буде голодним.

Олень, миша і ворона дуже переживали, коли побачили, що їхнього друга спіймали. Вони придумали план, як його врятувати.

Ворона полетіла високо в небо, щоб знайти мисливця.

Тоді олень непомітно для мисливця наздогнав його, і ліг на невеликій відстані на стежці, прикинувшися мертвим. Коли мисливець побачив оленя, що лежав на землі, він подумав, що олень, мабуть, помер. Він дуже зрадів, що нарешті знайшов оленя. Мисливець кинув сумку із черепахою і попрямував до оленя. Як тільки мисливець відійшов від черепахи, миша прогризла сумки і звільнила черепаху.

Мисливець, не знаючи, що зробила миша, пішов до оленя. І як тільки він наблизився до оленя, той раптово піднявся і побіг у ліс. Мисливець злякався та нічого не встиг зробити.

Розчарований, мисливець повернувся, щоб забрати сумку із черепахою. Але несподіванка чекала на нього! Сумка була відкрита, а черепаха зникла.

Мисливець похитав головою і повернувся додому. 

Четверо друзів обійнялися і радісно пішли до своєї хатинки в джунглях. Вони були щасливі, що врятували один одного від небезпеки. А також знали, що треба любити природу та остерігатися мисливців, які хочуть зробити з них свою здобич. А ще зрозуміли, що найцінніше в житті — це мати вірних друзів, які завжди допоможуть в біді. 

Олень, миша, ворона й черепаха лягли спати, і заснули, слухаючи спів птахів і шум річки. 

І всім, хто читав цю казку, вони побажали солодких снів і добрих друзів.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.8 / 5. Кількість голосів: 21

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: