Казки про принцес

Читайте казки про принцесу українською!

Вітаємо у чарівному світі, де кожна принцеса має свою історію. “Казки про принцесу” — це збірка найкрасивіших оповідань, що відкривають двері у світ фантазії та мрій.

Відкрийте таємниці королівських палаців, чарівних лісів та багато іншого. Читайте, мрійте, і нехай кожна історія наповнить ваші серця радістю та натхненням.

Цікаві казки про принцесу

Казка для дітей Андервсона Кресало

Кресало

Солдат знаходить кресало у печері, де живуть три собаки з величезними очима. Він використовує кресало,…
Читати казку

Короткі та прості казки про принцесу:

 1. Принцеса, яка шукала свою власну силу
 2. Принцеса, яка здолала злого чаклун
 3. Принцеса, яка відчула силу дружби та взаємодопомоги
 4. Принцеса, яка вчилася робити вибір та приймати рішення
 5. Принцеса, яка допомогла своєму народові виграти війну
 6. Як Принцеса корону купувала
 7. Принцеса та Магічне Дзеркало
 8. Принцеса та її сни
 9. Як Принцеса вчилися рахувати
 10. Як Принцеса навчилася швидко засипати
 11. Як Принцеса морозиво купувала
 12. Принцеса в пошуках унікальності
 13. Як Принцеса вчилася читати
 14. Як Принцеса на самокаті по парку каталася

Нижче ви зможете прочитати кілька коротких, нових варіантів казок про принцес із захоплюючим сюжетом. Ці казки навчать дітей нового та корисного!

Казка «Принцеса, яка шукала свою власну силу»

Жила колись принцеса на ім’я Еліза. Вона була дуже вродликою та чарівною, але завжди вважала себе слабкою і безсилій. Одного разу, коли принцесі було сумно, її батько король запропонував їй вирушити в подорож, щоб знайти свою власну силу.

Еліза погодилася на цю пропозицію і вирушила в далеку мандрівку. Вона зустрічала на своєму шляху багато перешкод, але жодна з них не допомогла їй зрозуміти, де ж знаходиться її сила.

Під час однієї зупинки на дорозі, Еліза зустріла діда, який працював на своєму городі. «Діду, — запитала принцеса, — ти такий маленький, але чи знаєш ти в чому твоя сила?»

«Звичайно, знаю — відповів дід. — Кожного разу, коли я дивлюся на свої врожаї, я відчуваю свою силу та допомогу Бога. А ще, коли допомагаю своїм сусідам, я відчуваю себе сильнішим, хоч я і невеликого зросту.”

Еліза змінила свій погляд на світ та вирішила спробувати знайти свою силу, допомагаючи іншим. Вона допомагала бідним і хворим, дбала про тварин і природу.

Одного разу, коли принцеса поверталася додому, вона побачила злих людей, які хотіли взяти її в полон. Але на цей раз Еліза не була безсильною. Вона відчула свою силу, набуту через допомогу іншим, змогла врятувати себе та втекла від злих людей.

Принцеса повернулася до батька короля і розповіла йому про свою мандрівку та те, як знайшла свою силу. Король був дуже гордий за дочку та зрозумів, що найбільшою силою в людині є здатність допомагати іншим.

І відтоді, Еліза стала відомою не тільки своєю вродою, але і своєю силою та добротою. Вона допомагала людям та тваринам, і весь народ любив її за це. А принцеса була щаслива, що нарешті знайшла свою силу та змогла зробити світ кращим для всіх.

Й ось так казка закінчилась, залишаючи в серці маленьких читачів важливу урок про те, що найбільша сила — це доброта та здатність допомагати іншим.

Принцеса та карета

Казка «Принцеса, яка здолала злого чаклун»

Жив-був у далекому краї злий чаклун, який тероризував містечко. Він чаклував на кожному кроці, робивши людей та тварин на безсилими та безрадісними. Ніхто не міг із ним боротися, але одного разу з’явилася молода та відважна принцеса, яка вирішила покласти кінець злим діям чаклуна.

Принцеса, що звали її Анастасія, вирушила в далеку мандрівку, щоб знайти засіб, який допоможе їй здолати чаклуна. Вона зустріла багато перешкод та перепон на своєму шляху, але завжди знаходила вихід із ситуації та продовжувала свій шлях.

Одного дня, Анастасія зустріла дивного лісовика, який запропонував їй магічну квітку, яка могла здолати чаклуна. Але єдиний спосіб отримати цю квітку — це пройти складний лабіринт у лісі. Анастасія взяла на себе це завдання та відправилася в ліс.

Коли вона була в лабіринті, зустріла злих чаклунів, які намагалися перешкодити їй. Але завдяки своїй відваги та розумові, Анастасія здолала всі перешкоди та досягла квітки.

Повернувшись до містечка, Анастасія використала квітку, щоб здолати найбільшого чаклуна. Вона зробила це з великою сміливістю та мужністю, надіючись, що може повернути мир та порядок у місті. За допомогою чарівної квітки вона приманила та впіймала чаклуна й повернула його до містечка, де він був суддями засуджений на вічне ув’язнення.

І так принцеса Анастасія здолала злого чаклуна та повернула мир у місто. Люди були їй вельми вдячні та попросили її стати їхнім правителем, але Анастасія відмовилася, оскільки вона знала, що є ще багато проблем, які потребують її допомоги в інших країнах.

Так Анастасія попрощалася з містом та вирушила далі у своїх мандрівках, відвідуючи інші країни та допомагаючи тим, хто потребував її допомоги. Але її подвиги завжди пам’ятали в тому місті, яке вона врятувала від зла, і про неї розповідали нові казки дітям, нагадуючи про те, що кожен може бути відважним та мужнім, якщо вірити в себе та не здаватися перед перешкодами.

Казка «Принцеса, яка відчула силу дружби та взаємодопомоги»

Жила-була принцеса Аліса, яка завжди мріяла про пригоди та нові знайомства. Одного дня вона вирішила вирушити в подорож і знайшла собі компанію — трьох веселих та добрих друзів — Лисицю, Зайця та Їжачка.

Пройшовши довгий шлях, вони дійшли до густого лісу, де жив злий та жадібний чаклун, який забрав у них усіх коштовності та замкнув у високому замку. Але наші герої не здалися та вирішили об’єднатися, щоб звільнитися з полону.

 • Як ми можемо втекти звідси? Замок занадто високий, — сумно сказав Їжачок.
 • А може, є якийсь секретний вихід? — запропонувала Аліса.
 • Я знаю, де він знаходиться! — радісно заявив Заєць.

Так вони знайшли вихід та звільнилися з полону, але шлях додому був далеким та складним. Тоді Лисиця запропонувала:

 • Друзі, давайте об’єднаймося та допоможемо один одному. Я допоможу Алісі знайти дорогу, Заєцька буде шукати їжу, а Їжачок захистить нас від небезпек.

Так вони продовжили свій шлях, допомагаючи один одному та переживаючи багато пригод. Після довгих мандрівок вони повернулися додому, вони стали справжньою родиною, яка завжди підтримує один одного та допомагає в складних ситуаціях.

 • Дякуємо вам за все, друзі! — сказала Аліса. — Ви навчили мене важливості дружби та взаємодопомоги. Завдяки вам я зрозуміла, що якщо ми об’єднаємося та підтримуватимемо один одного, ми зможемо подолати будь-які перешкоди і здійснити свої мрії.
 • А ми завжди будемо поруч із тобою, Алісо! — відповіла Лисиця з посмішкою. — Бо найважливіша річ у житті — це дружба та взаємодопомога.

І так Аліса знайшла свою силу — у дружбі та підтримці. Вона зрозуміла, що важливо мати поруч друзів, які готові допомогти й підтримати. І саме це найбільша сила, яка здатна змінити життя на краще.

Принцеса та єдиноріг

Казка «Принцеса, яка вчилася робити вибір та приймати рішення»

Жила-була принцеса на ім’я Еліза, яка любила веселитися та гратись, але коли настав час робити важливі вибори та приймати рішення, вона завжди була збентежена й не могла знайти відповіді на свої питання.

Одного дня, коли принцеса Еліза поверталася із прогулянки, вона зустріла мудрого старця.

 • Добрий день, старче. Можливо, ви допоможете мені? Я не можу знайти відповіді на свої питання, — звернулася до нього принцеса.
 • Звісно, я допоможу тобі, Елізо. Що тебе турбує? — запитав старець.
 • Я завжди була збентежена, коли мені потрібно було робити важливі вибори та приймати рішення. Я не знаю, який шлях обрати, і якщо я зроблю неправильний вибір, це може мати наслідки, — пояснила принцеса.
 • Ти маєш запитати своє серце, Елізо. Воно завжди знає правильний шлях. Послухай його й не бійся приймати рішення, — сказав старець і зник.

Принцеса Еліза замислилася над словами старця та зрозуміла, що потрібно слухати своє серце. Вона почала уважно прислухатися до своїх почуттів та перестала боятися робити важливі вибори.

Одного разу принцесі довелося приймати важливе рішення. Вона дуже розмірковувала про це, але коли послухала своє серце, знайшла відповідь.

 • Елізо, чому ти така задумана? — запитав її брат.
 • Я просто роблю важливий вибір і намагаюся почути своє серце, — відповіла принцеса з посмішкою на обличчі.

І відтоді принцеса Еліза стала набагато впевненішою у своїх рішеннях та вміла слухати своє серце. Вона більше не боялася приймати важливі вирішення і стала більш успішною та щасливою у своєму житті.

Королівство також процвітало за її правління, оскільки принцеса знала, як правильно керувати і дбати про своїх підданих та допомагати їм.

Казка «Принцеса, яка допомогла своєму народові виграти війну»

Жила-була принцеса, яка жила у великому і прекрасному королівстві. У цьому королівстві була мирна і процвітаюча епоха, але, на жаль, одного дня, з’явився злий чаклун із сусіднього королівства та почав нападати на королівство.

Принцеса зрозуміла, що її народ потребує допомоги, тому вона зібрала своїх найкращих воїнів і поїхала на передову. Принцеса була дуже мужня та сильна, але не все йшло легко.

В одній із битв, коли виглядало, що вороги переможуть, принцеса почула, як один зі своїх воїнів кричить від болю. Вона відразу зупинилася, щоби переконатися, що з нею все гаразд.

«Принцесо, давайте збережемо енергію і не розсіюємо свою увагу на інші речі,” сказав її порадник.

«Та ні, я не можу залишити свого воїна в такому стані. Ми тут, щоб захищати народ, а не залишати одних на полі бою,” відповіла принцеса.

Вона підійшла до пораненого воїна, допомогла йому піднятися та знову повернулася до бою. Її сміливість та мужність надихали її воїнів, і разом вони перемогли злого чаклуна та звільнили своє королівство від нього.

Після закінчення війни, принцеса стала героїнею свого народу та була надзвичайно вдячна своїм воїнам за їхню підтримку й допомогу. Вона зрозуміла, що важливо не тільки бути міцним та сильним, але й бути відданим своїм принципам та допомагати іншим у складних ситуаціях.

Казка «Як Принцеса корону купувала»

Колись давно, у далекому країні, жила принцеса. Її батько був королем, і вона мала все, що тільки забажає. Але одного дня, коли вона прогулювалася зі своїми друзями, вона побачила красиву золоту корону у віконному магазині.

«Ох, я хочу цю корону!» — сказала принцеса, показуючи на вікно.

«Але вона коштує дуже багато грошей», — сказала одна з її подруг.

«Я знаю», — відповіла принцеса, — «але я хочу її так сильно. Як я можу її купити?»

«Можливо, ти зможеш попросити твого батька, короля, купити її для тебе?» — запропонувала ще одна з її подруг.

«Ні, це не вийде», — засумувала принцеса. — «Батько не дозволить мені витрачати так багато грошей на щось таке незначне.”

Але принцеса не здавалася. Вона думала про цю корону цілий день і навіть не могла спати вночі.

Вранці вона знову зібралася зі своїми подругами й запитала: «Можливо, хтось із вас знає, як я можу заробити достатньо грошей, щоб купити ту корону?»

«Так, можливо ти можеш знайти роботу», — запропонувала одна з її подруг. «Я знаю, що в нашому місті є багато магазинів і кафе, які шукають працівників. Можливо, ти можеш знайти роботу там.”

«Це гарна ідея!» — зраділа принцеса. «Якщо я зможу знайти роботу, я зможу заробити гроші на корону!»

Так принцеса вирушила в пошуках роботи. Вона ходила по магазинах та кафе та питала, чи не шукають вони допоміжних працівників. Нарешті, вона знайшла роботу в крамниці з прикрасами. Вона допомагала клієнтам вибирати прикраси та доглядала за товарами.

Принцеса дуже старалася у своїй роботі і швидко навчилася багато нового. Вона була дуже допитливою та працьовитою, тому її керівник був дуже задоволений її роботою.

За кілька тижнів принцеса заробила достатньо грошей, щоб купити золоту корону. Вона пішла до магазину, де бачила її вікном, і купила її.

Принцеса була така радісна, що її мрія здійснилася. Вона повернулася до палацу, щоби показати свою нову корону своїм друзям і родині. Її батько король був здивований тим, що його донька заробила гроші сама й купила корону. Він був дуже гордий за неї і розумів, що вона може бути не тільки принцесою, але й успішною жінкою.

З того часу принцеса більше не думала, що все має бути просто надано їй. Вона розуміла, що вона може досягти своїх мрій, якщо буде старанно працювати та не здаватися на перешкоди.

Принцеса та корона

Казка «Принцеса та Магічне Дзеркало»

Колись-то, в одному далекому королівстві, жила принцеса на ім’я Лілія. Вона була дуже вродливою та розумною, але занадто любила у своє відображення в дзеркалі. Вона знаходилася перед ним кожен день, дивлячись на свою красу та захоплюючись собою.

Одного дня, вона знайшла Магічне Дзеркало в скриньці в старій кімнаті. «Як цікаво!» — подумала вона та зразу ж підійшла до нього, щоб зазирнути. Але її дзеркальний образ не відобразився в ньому, як зазвичай.

«Це дивно», — подумала Лілія і почала говорити з дзеркалом: «Привіт! Чому ти не відображаєш моє зображення?». Але на її здивування, дзеркало відповіло: «Доброго дня, принцесо. Я можу відобразити не тільки твоє зображення, але і твоє майбутнє».

«Моє майбутнє?» — запитала Лілія із цікавістю. «Так, — відповіло дзеркало, — Але, перш ніж показати тобі, ти маєш знайти в собі силу, щоби побороти свої недоліки та стати доброю та мудрою людиною. Закрий очі, принцесо, і послухай, що я тобі скажу».

Лілія закрила очі та почула голос дзеркала, який сказав: «У тебе є багато талантів та здібностей, принцесо. Ти можеш бути дуже успішною в багатьох справах, але ти маєш бути скромною та вміти показувати свою силу у важких момента та не дозволяти своїм недолікам та зайвому самолюбству в собі переважати. Ти маєш бути мудрою та чуйною, вміти слухати інших та бути доброю до всіх навколо. Тоді ти зможеш бути справжньою принцесою, яка здатна володіти своїм життям та допомагати іншим».

Лілія відчула, як її серце заповнилося теплом та спокоєм. Вона зрозуміла, що має змінити своє ставлення до життя та стати кращою версією себе. З того дня вона стала вчиняти добрі справи, допомагати людям та бути скромною та мудрою. І вона була дуже щаслива, бо знайшла справжнє задоволення в житті, не тільки від своєї вроди, але й від своєї мудрості та доброти. І ще більше щастя на неї чекало в майбутньому, бо вона стала багато чого досягати, просто повіривши в себе та свої можливості.

Принцеса та дзеркало

Казка «Принцеса та її сни»

Колись-то була принцеса, яка дуже любила спати. І кожної ночі, коли вона засинала, у неї були неймовірні сни. У її снах вона літала на чудових птахах, говорила з лісовими звірятами та була в самому центрі дивовижних пригод.

Одного разу, коли принцеса знову засинала, її занесло в казковий світ, де вона зустріла магічну фею. Фея запропонувала принцесі подорожувати через усі світи, які вона колись могла уявити у своїх снах.

«Чи зможу я колись повернутися назад?», запитала принцеса.

«Звичайно,” відповіла фея. «Це твій світ, ти можеш тут робити все, що забажаєш.”

Так, принцеса розпочала неймовірну подорож, де зустріла нових друзів та переживала різноманітні пригоди. Кожної ночі вона продовжувала свої пригоди, знаходячись у різних місцях та зустрічаючи нових друзів.

Однієї ночі, коли принцеса знову занурювалась у свій казковий сон, вона зустріла старого мудрого дракона. Дракон сказав їй, що єдиний спосіб повернутися до реального світу — це знайти своє найбільше бажання та перетворити його на реальність.

Принцеса прокинулася та вирішила, що її найбільше бажання — це знайти справжнє щастя в реальному житті. Вона розуміла, що своїм сном та пригодами вона шукала щось більше, ніж просто втіху на кілька годин.

І відтоді, принцеса стала шукати своє справжнє щастя в реальному житті. Але її ні в якому випадку не залишала її любов до пригод та фантазії. Вона продовжувала мріяти та вірити в казки, але тепер вона знайшла реальні цілі та завдання, які допомагали їй досягати своїх мрій. І вона жила щасливо до кінця своїх днів, знаходячи радість у кожній дрібниці та відкриваючи нові дивовижні можливості у своєму житті.

Казка «Як Принцеса вчилися рахувати»

Колись-то жила-була принцеса на ім’я Анна. Але Анні не дуже подобалося бути принцесою, бо вона думала, що принцеси мають бути красивими та гарненько одягнутими все життя. Анна ж хотіла бути корисною для своїх людей.

Тому одного дня, вона запитала свого батька, короля: «Тато, я хочу навчитися чомусь корисному. Як я можу допомогти нашому народові?»

«Моя мила доню, є багато способів, як ти можеш допомогти. Наприклад, ти можеш навчитися рахувати й допомагати людям із їхніми фінансами», — відповів король.

«Чудова ідея, тато! Я зможу зробити багато корисного, якщо навчусь рахувати», — радісно відповіла Анна.

Тоді король запросив до палацу найкращих вчителів математики, щоб навчити свою доньку рахувати. Анна була старанною ученицею і дуже швидко навчилася рахувати. Вона навіть вигадала свій власний спосіб рахувати, який допомагав їй легше зрозуміти складні числа.

Коли Анна навчилася рахувати, вона почала допомагати своєму народові. Вона відвідувала села й міста, де навчала дітей і дорослих рахувати та управляти своїми грошима.

Усі люди любили Анну, бо вона була не тільки вродливою, але й дуже розумною. Вона стала знаменитою на всю країну як принцеса, яка вміє рахувати.І так, друзі, Анна зрозуміла, що навіть принцеси можуть бути корисними для своїх людей, якщо вони навчаться чому-небудь корисному, наприклад, рахувати. А ще вона зрозуміла, що врода — це не єдине, що важливе в житті. Головне — це бути корисним для інших людей і допомагати їм у складних ситуаціях. Тож Анна жила довге й щасливе життя, виконуючи свою мрію стати корисною для своїх людей, і завжди залишалась у серцях усіх, хто знав її.

Принцеса та єдиноріг

Казка «Як Принцеса навчилася швидко засипати»

Жила-була в давнину Принцеса, яка ніколи не могла заснути вчасно. Кожної ночі вона крутилася в ліжку, роздумуючи про те, що зробити, щоб швидше заснути.

Одного разу, принцеса звернулася до своєї мами з проханням навчити її швидко засипати. Мати порадила їй попросити допомоги від старого мудреця, який жив у лісі.

Принцеса вирушила до лісу й зустріла мудреця. «Я хочу навчитися швидко засипати», — сказала вона. «Навчу тебе, але це займе деякий час», — відповів мудрець.

І так, почалися навчання. Мудрець навчив принцесу різним вправам дихання, релаксації та медитації. Вона також навчилася позбутися негативних думок і відчуттів перед сном.

Після тривалих тренувань, Принцеса нарешті засипала легко і швидко. Вона була радісна та вдячна мудрецю за допомогу.

Тепер кожної ночі Принцеса засинала з легкістю, не думаючи про те, як швидко заснути. Вона була щаслива, що навчилася цьому важливому навичку.

Так закінчується казка про те, як Принцеса навчилася швидко засипати, завдяки допомозі мудреця і наполегливих тренуваннях. І, можливо, ця історія навчить і вас, як засипати швидко та легко! Надобраніч.

Принцеса та її друзі

Казка «Як Принцеса морозиво купувала»

Жила-була принцеса, яка дуже любила морозиво. Кожного дня, коли була спека, вона виходила на вулицю, щоб купити собі морозиво. Одного разу вона пішла в місто, але забула взяти із собою гроші.

Принцеса зупинилася перед лавкою з морозивом і сумно сказала: «Я хотіла б купити морозиво, але забула взяти гроші». Тоді продавець морозива, який був дуже ласкавий, усміхнулася і сказав: «Не хвилюйся, принцесо, я дам тобі морозиво безкоштовно».

Принцеса була дуже вдячна і взяла морозиво. Вона з’їла його з насолодою і запитала продавця: «Як я можу тобі подякувати за таку милість?».

Продавець морозива відповів: «Ти можеш подякувати мені, принцесо, тим, що теж будеш доброю і ласкавою до інших людей. Коли ти робиш добрі вчинки, ти принесеш радість іншим людям і сама будеш щасливою».

Принцеса усміхнулася і обіцяла, що буде доброю до інших людей. Вона побажала продавцю морозива добра і процвітання, а сама почала робити добрі вчинки. Відтоді її серце наповнювалося радістю, і вона стала ще щасливішою, ніж коли-небудь раніше.

Й ось так принцеса навчилася бути доброю та щасливою, що довелося багатьом людям у місті. Тож не забувайте, діти, завжди бути ласкавими та добрими до інших людей, і ви знайдете щастя та задоволення у своєму житті. Хороших снів!

Казка «Принцеса в пошуках унікальності»

Одного разу жила принцеса, яка дуже любила красиві сукні та прикраси. Вона мала безліч одягу, але все одно бажала щось нове й незвичайне.

Одного дня вона зустріла молодого принца, який запропонував їй піти з ним на прогулянку. Принцеса погодиласт і одягла свою найкращу сукню, але коли вони вийшли на вулицю, вона помітила, що всі її одяги були дуже схожі один на одного.

«Я би хотіла мати щось нове та оригінальне», — сказала принцеса принцу.

«Я маю ідею», — відповів принц. «Давай зайдемо до моєї мами, вона знає багато про моду та одяг».

Принцеса погодилася і разом вони пішли до замку принців. Там їх зустріла мати принца — королева.

«Я хочу, щоб моя подруга мала найкращий та найоригінальніший одяг», — сказав принц.

«Добре», — відповіла королева. «Але що саме вона хоче?»

Принцеса подумала і сказала: «Я хочу мати сукню з найкращого матеріалу, з багато деталей та виглядати неповторно».

«Добре», — сказала королева. «Я маю ідею. Давай я зроблю тобі сукню зі скатертини. Ми зможемо додати до неї кольорові стрічки та квіти».

Принцеса здивувалась, але згодилася на ідею. Королева взяла скатертину та почала шити сукню. Її син приніс квіти та стрічки, і вони додали до сукні.

Коли сукня була готова, принцеса одягла її та виглядала просто неймовірно. Вона мала найоригінальніший та найкращий одяг з усіх, які коли-небудь носила.

«Дякую вам за таку красиву сукню!» — сказала принцеса з посмішкою.

«Нема за що, моя дорога», — відповіла королева. «Я рада, що тобі сподобалося».

Принц теж був дуже задоволений і навіть запропонував принцесі піти з ним на бал, щоб вона могла показати свій новий наряд. Принцеса погодилася, і на балі всі захоплювалися її сукнею. Вона була найкращою та найоригінальнішою на танцполі.

Принцеса була дуже щаслива, що зустріла такого прекрасного друга, який допоміг їй знайти новий та неповторний стиль. Вона більше не могла чекати на наступну прогулянку з ним, де вона знову могла б вражати свій одягом.

Принцеса та сукня

Казка «Як Принцеса вчилася читати»

Жила-була принцеса, яка дуже любила книжки. Вона досить давно мріяла навчитися читати. Але вона не знала, з кого почати.

Одного разу, коли вона гуляла в парку, вона зустріла вчителя. «Доброго дня, принцесо! Чому ти виглядаєш так засмучено?» — запитав він.

«Добрий день, вчителю. Я так хочу навчитися читати, але не знаю, як почати», — відповіла принцеса.

«Не переживай, я допоможу тобі. Навчання — це завжди добре», — посміхнувся він. «Спочатку ми почнемо з найпростіших слів. Ось перше слово — «КІТ’”.

«К-І-Т, КІТ», — повторила принцеса.

«Чудово, ти вже починаєш читати. А ось наступне слово — «БІЛКА».

«Б-І-Л-К-А, БІЛКА», — знову повторила принцеса.

Так вони продовжували зустрічатися щодня в парку, і вчителю вдалося навчити принцесу читати. Вона була дуже рада, що вона нарешті зможе сама читати книжки.

«Дякую, вчителю! Я тепер можу читати все, що я хочу», — сказала вона з усмішкою.

«Вітаю, принцесо! Ти стала дуже розумною і освіченою. Нехай твої книжки завжди будуть поруч із тобою», — відповів вчитель.

І з того часу принцеса читала кожен день, відкриваючи для себе новий світ. Вона була дуже щаслива, що вчилася читати.

Казка «Як Принцеса на самокаті по парку каталася»

Жила-була Принцеса, яка любила кататися на самокаті. Кожного дня вона виходила в парк і каталася там на своєму самокаті. Одного разу, коли вона каталася, її самокат зламався, і Принцеса змушена була йти пішки.

«Ох, як мені не вистачає мого самоката», — сказала Принцеса, ходячи парком.

«Привіт, Принцесо! Чому ти не на своєму самокаті?» — запитав її друг, Принц.

«Мій самокат зламався», — відповіла Принцеса засмучено.

«Ну, це не проблема! Я можу тебе підвезти на моєму велосипеді!» — запропонував Принц.

«Дякую, Принц!» — зраділа Принцеса.

Так Принц покатав Принцесу на своєму велосипеді, і вони дуже весело провели час разом.

«Дякую за те, що підвіз мене, Принц! Я відчула себе справжньою принцесою на велосипеді», — похвалилася Принцеса.

«Будь ласка, Принцесо! Я завжди радий допомогти», — відповів Принц з посмішкою.

З того дня Принцеса більше не була сумною, коли її самокат зламався, тому що вона знала, що завжди може попросити допомоги у своїх друзів. А ще вона зрозуміла, що не обов’язково щодня їздити на самокаті, щоб відчувати себе щасливою. Для цього достатньо добрих друзів і незвичайних пригод у парку!

Також вам може бути цікаво:

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4 / 5. Кількість голосів: 8

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: