Сучасні казки про Колобка

казки про Колобка

Казки про колобка та його приходи.

Ці казки містить описи пригод Колобка, які він переживає в різних ситуаціях, таких як зустріч із вовком, подорожі містом, пошук друзів та інше. Також описано, як Колобок вчиться спати та має приємні сни, а також як він відвідує кінотеатр, читає книжки та йде до садочка. Кожна історія має свій унікальний сюжет та навчальну мораль, що допомагає дітям вчитися різним життєвим цінностям та виховувати хороші звички.

Слухати онлайн українську народну казку про колобка

Читати сучасні варіації казки про колобка

 1. Пригоди Колобка
 2. Колобок та вовчик
 3. Колобок та його великі пригоди
 4. Колобок у місті
 5. Як Колобок спати лягав
 6. Колобок та його добрі сни
 7. Як Колобок друзів шукав
 8. Колобок та його пригоди в кінотеатрі
 9. Як колобок книжки читав
 10. Як колобок у садочок пішов

Однією з головних особливостей сучасних казок є їх легкість для розуміння дітьми. Тексти сучасних казок написані так, щоб діти могли легко зрозуміти їх зміст і насолоджуватися читанням. Крім того, сучасні казки часто є цікавими та добрими, адже їх герої переживають пригоди, які цікаві зараз дітям, наприклад, про міста, гаджети, школу, садочок.

Казка «Пригоди Колобка»

Жив-був колись колобок. Вирішив він піти гуляти лісом і познайомитися з новими друзями.

Йшов Колобок, йшов, аж зустрів він зайчика. Зайчик бігав і поскакував, але Колобок був занадто малий, щоб його догнати. «Ну що ж, я і далі піду своєю дорогою», — подумав Колобок.

Пройшовши далі, Колобок зустрів ведмедика. Ведмідь був великий і сильний, але дуже добродушний. Він запросив Колобка до себе на вечерю, але Колобок не згодився, бо хотів знайти нові пригоди.

Тоді Колобок зустрів лисичку, яка вирішила з’їсти його. Але Колобок був розумніший, ніж вона думала, і швидко втік від неї. «Я такий маленький, але дуже розумний!» — із задоволенням думав Колобок.

Одного разу Колобок зустрів вовка, який був дуже голодний. Вовк хотів з’їсти Колобка, але той почав співати пісеньку. Вовк став слухати пісню, і Колобок скористався моментом, втік від вовка й повернувся додому, де його чекала мама.

І так Колобок здійснив багато пригод, вивчив багато нового й завжди знаходив спосіб втекти від небезпеки.

Але найголовніше — він завжди пам’ятав про свою маму й завжди повертався до неї додому.

Колобок 2

Казка «Колобок та вовчик»

Одного разу на світі з’явився Колобок. Він був маленький і круглий, тому йому було так легко котитися. Колобок жив на лузі й був щасливим.

Одного дня Колобок вирішив покататися в лузі й побачив зайця. «Привіт, Колобок!» — сказав зайчик. «Як справи?»

«Дуже добре!» — відповів Колобок. «Я просто гуляю і насолоджуюсь сонцем.”

«Цікаво!» — відповів зайчик. «Але ти не забув, що на цій лузі живуть лисиці? Ти мусиш бути обережним!»

«Дякую за попередження!» — сказав Колобок і котився далі.

Потім Колобок зустрів вовка. «Привіт, Колобок!» — сказав вовк. «Ти виглядаєш дуже смачним!»

«Ох, не знаю, про що ти говориш!» — сказав Колобок. «Я маленький і не дуже смачний.”

«Не вірю!» — сказав вовк. «Давай, дай мені скуштувати!»

Колобок заплутався і впав прямо у вовка. Вовк спробував скуштувати Колобка, але той так ловко втік, що вовк залишився з порожнім животом.

Колобок був радий, що врятував своє життя. Він знайшов дорогу додому й розповів усю свою історію своїм друзям — зайчику та котику. Вони зрозуміли, що обережність та розум можуть врятувати від небезпеки. І тепер Колобок знає, що потрібно бути дуже уважним на лузі.

Казка «Колобок та його великі пригоди»

Одного разу в селі жив колобок, який мріяв про великі пригоди. Але всі друзі колобка казали йому, що він нікуди не підійде, адже він зроблений із тіста і від нього нічого не залишиться.

Одного дня колобок вирішив відправитися у свою першу подорож. Він зліз зі столу, на якому його зробили, і почав котитися. Колобок котився і котився, аж доки не зустрів на своєму шляху кота.

Кіт запропонував колобку поїхати на своїй спині й допоміг йому перетнути річку. Але на другому березі колобок зустрів собаку, яка хотіла з’їсти його. Він зміг втекти від неї, але наступними на його шляху були лис і вовк.

Колобок попросив лиса і вовка відправитися з ним до лісу, де вони змогли знайти достатньо їжі для всіх тварин та де всі звірі живуть мирно.

Вони й погодилися, Колобок один, а їсти хочеться завжди. Тому лис та вовк пішли з Колобком. Так вони провели гарно час, гралися та мали, що їсти.

А колобок зрозумів, що пригоди можуть бути й добрі, якщо ви маєте друзів, які допоможуть вам у всіх небезпеках. І так колобок став улюбленцем усіх тварин у лісі й разом вони продовжують жити щасливо й задоволено.

Казка «Колобок у місті»

Жив собі колобок у лісі, але одного дня він вирішив побачити світ за межами лісу. Він покотився і покотився, аж потрапив у велике місто. Там він бачив багато людей, машин і будівель.

Колобок прокотився вулицею і побачив хлопчика, який сидів на лавці і плакав. Колобок підійшов до хлопчика й запитав, чому він плаче. Хлопчик розповів, що загубив свій м’яч і не може знайти його.

Колобок сказав хлопчикові, що допоможе йому знайти м’яч. Вони разом покотилися вулицею, дивлячись під машинами й шукавши м’яч. Нарешті, колобок знайшов м’яч і повернув його хлопчикові.

Хлопчик був дуже щасливий і подякував колобку за допомогу. Колобок також був радий, що зміг допомогти іншій людині. Він продовжив свою подорож по місту, допомагаючи іншим тваринам та людям у потребі.

Так закінчилася пригода Колобка в місті, де він зрозумів, що доброта та допомога іншим — дуже важливі речі.

Колобок у місті

Казка «Як Колобок спати лягав»

Жив собі колобок із сонячного поля. Він так швидко котився, що всім здавалося, що він ніколи не втомиться. Але одного разу Колобок вирішив, що він повинен відпочити й піти спати. Він звернувся до своїх друзів-тварин і запитав у них, як вони зазвичай засинають.

«Ми просто лягаємо й засинаємо», — сказала корова.

«А я закриваю очі й думаю про щось приємне», — додала вівця.

«А я зазвичай засинаю, слухаючи звуки природи», — сказав заєць.

Колобок почав розглядати ці ідеї і вирішив спробувати заснути, закривши очі та думаючи про приємне. Але це не допомогло йому заснути.

Він спробував лягти просто так, як корова, але він не міг знайти зручної позиції. Він спробував заснути, слухаючи звуки природи, як робить заєць, але звуки здавалися йому занадто гучними.

Тоді Колобок звернувся до мудрої сови й запитав її, як заснути. Сова сказала Колобку, щоб він закрив очі і вдихнув глибоко кілька разів, а потім видихнув повільно. Також вона порадила йому уявити собі, що він котиться на ліжку, спокійно та повільно.

Колобок спробував це, і перед його очима з’явилася прекрасна картина, яка допомогла йому заснути. З того часу Колобок засинає, уявляючи собі, що він спокійно котиться на ліжку. І друзі його заздрять йому, що він так легко засинає.

Як Колобок спати лягав

Мета сучасних казок

Головна мета сучасної казки — це розвивати дитячу уяву та фантазію, а також передавати важливі життєві уроки. Сучасні казки мають повчальний характер і навчають дітей різних цінностей, таких, як дружба, взаємодопомога, повага до інших та природи. Вони також допомагають дітям зрозуміти складні поняття та розвивають їх соціальні навички.

У світі сучасних казок є багато яскравих та цікавих творів, які захоплюють дітей та дорослих. Вони допомагають зберегти казковий світ у нашому житті і збагатити його новими історіями та героями. 

Казка «Колобок та його добрі сни»

Жив у лісі Колобок, який любив добре спати. Але він завжди мав дуже цікаві сни. У його снах він бачив різні місця та зустрічав нових друзів. Одного разу, коли Колобок уже був дуже втомлений, він вирішив лягти спати. Але він згадав, що боявся знову мати кошмари вночі.

Тоді Колобок придумав хитрий план. Він замкнув очі, уявив собі казковий світ і почав уявляти щось дуже гарне — маленьких звіряток, що гралися на лузі, сонячні промінці, які сіяли тепло і світло, та багато іншого. Через декілька хвилин Колобок уже спав і мав дуже гарний сон. У ньому він зустрів своїх друзів — зайця, білку та ведмедика, і разом вони гралися в лісі.

Колобок зрозумів, що можна контролювати свої сни, якщо уявляти собі щось дуже приємне. Він більше не боявся засинати й дуже любив свої гарні сни. А друзі Колобка, яких він зустрів у своїх снах, завжди чекали його на лузі, щоб знову гратися разом.

Казка «Як Колобок друзів шукав»

Жив-був колобок. Він дуже любив своїх друзів та завжди шукав нових. Одного разу, прогулюючись лісом, він почув крик допомоги. Колобок побіг до джерела та побачив, що віл, який завис у річці, не може вибратися на берег.

«Не хвилюйся, друг мій!» — сказав Колобок. — «Я допоможу тобі!» Тай почав позаду вола крутитися, як гвинт у човні, тай потягнув його на берег.

Віл був дуже вдячний та запропонував Колобку стати його другом. Колобок згодився з радістю та з радістю відвідував віла кожного тижня. А ще він познайомився з іншими тваринами, козою, свинкою та собачкою, які теж стали його друзями.

Колобок дуже щасливий, що знайшов нових друзів та завжди радий їх бачити. А коли він лягає спати, його сни переповнені пригодами з його друзями. Він знає, що завжди може розраховувати на своїх друзів, і це робить його дуже щасливим.

Казка «Колобок та його пригоди в кінотеатрі»

Жив собі колобок у гарному лісі й дуже любив дивитися мультфільми на своєму телефоні. Але одного разу він зрозумів, що дивитися мультфільми вдома цікаво, але ще краще — дивитись їх на великому екрані в кінотеатрі.

Колобок пішов на пошуки кінотеатру і, довго блукавши, знайшов його в центрі міста. Він купив квитки і з нетерпінням очікував на початок сеансу.

Але в той день щось пішло не так. Колобок не зміг знайти своє місце й потрапив на зовсім інший ряд. А коли фільм почався, Колобок зрозумів, що це зовсім не той мультфільм, який він планував дивитись. Але колобок не засмучувався, адже він усе одно насолоджувався переглядом кіно на великому екрані.

Після сеансу колобок пішов до дому із задоволенням і зрозумів, що кожна пригода може бути цікавою, якщо дивитися на неї з позитивним настроєм. Він пообіцяв собі завжди дивитися на світ із яскравою посмішкою. І так Колобок став ще більше любити своє життя в лісі.

Колобок в кінотеатрі

Казка «Як колобок книжки читав»

Жив-був колобок, який дуже любив читати книжки. Кожен день він ходив до бібліотеки та брав собі нові книги. І читав їх він із таким захопленням, що інколи не помічав, як час летить.

Одного разу колобок знайшов у бібліотеці книжку про чарівні казки. Він узяв її додому та почав читати. Казки були такі чарівні, що колобок дуже хотів побачити світ, про який читав.

Колобок вирішив подорожувати світом, щоби побачити всі казкові краї. Він пішов до діда та баби та попросив їх дати йому гроші на дорогу.

Але дід та баба відповіли: «Колобку, ти ж не можеш збирати гроші! Ти ж не знаєш, як це робити. Навіщо тобі гроші? Ти ж можеш мандрувати в книжках!».

Колобок подумав, що дід та баба мають рацію. Він побажав їм доброго ночі та повернувся додому, щоби продовжити читати книжки. І він зрозумів, що можна дізнатися про казкові краї не лише в подорожах, але й у книжках. І колобок був задоволений, що має такий прекрасний світ казок у своїй кімнаті.І так, колобок заснув щасливий та задоволений, готовий мріяти про світ казок у своїх добрих снах.

Казка «Як колобок у садочок пішов»

Жив-був колобок і одного разу вирішив він піти до садочка, де грають його маленькі друзі. Колобок покотився і прибув до садочка.

Там він побачив багато маленьких діток, які радісно гралися та малювали. Колобок подивився, як вони весело проводять час, а потім пішов до гойдалки, щоб також погойдатися.

Але тоді він згадав, що не може самостійно гойдатися, бо він колобок. Але його маленькі друзі не зупинилися і запросили його до гойдалки. Вони підняли його на гойдалку й разом почали гойдатися. Колобок був дуже щасливий, що знайшов таких гарних друзів.

А потім прийшов час іти додому. Колобок подякував дітям за гарно проведений час та поїхав додому. Він був щасливий і задоволений, що знайшов справжніх друзів, з якими можна проводити час та ділитися радістю.

Як Колобок в садочок ходив

Чого діти так люблять казки про Колобка?

Діти люблять казки про Колобка за декілька причин:

 1. Це весела й забавна історія про життєрадісного героя, який вирішує відправитися в подорож і зустрічає на своєму шляху різних тварин.
 2. Казка має просту структуру й легко запам’ятовується, що дає змогу дітям легко зрозуміти її зміст.
 3. Колобок є симпатичним та яскравим персонажем, з яким діти легко асоціюються і з якими їм приємно проводити час.
 4. Казка має добру мораль, що дозволяє дітям зрозуміти, які наслідки можуть бути внаслідок занадто великої самовпевненості та недбалості.

У цілому, казка про Колобка є добре знайомою та улюбленою дітьми історією, яка дає змогу їм весело провести час та зрозуміти важливі життєві уроки.

Користь казок

Казки не тільки розважають дітей, але й мають багато корисних аспектів для їх розвитку. Вони допомагають розвивати уяву, креативність, мовлення та соціальні навички. Крім того, казки можуть надати дітям важливі життєві уроки й допомогти їм зрозуміти складні поняття.

Авторське право

Будь ласка, зверніть увагу, що текст та зображення до казки, яку ви читаєте, було створено на замовлення сайту ForKids.org.ua та є його власністю. Комерційне використання цього матеріалу можливе, лише з дозволу власника авторських прав.

Без дозволу, копіювання текст казок чи зображень на іншими сайтами заборонено.

Для персонального користування без мети прибутку, цей матеріал доступний для всіх охочих.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 3.8 / 5. Кількість голосів: 4

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: