ForKids.org.ua » Казкотерапія для дітей » Сонячні сни на фермі

Сонячні сни на фермі

Сонячні сни на ферм

Опис казки Сонячні сни на фермі

Казка розповідає про те, як тварини на фермі готуються спати під час дощової ночі. Вони знаходять свої затишні місця і засинають під музику дощу. Казка показує, що всі тварини мають свої сни й що нам теж треба добре виспатися.

Ця казка — ідеальний вибір для розповіді дитині перед сном. Вона створює атмосферу затишку, тепла і любові. Казка показує, що всі тварини на фермі готуються спати і мають свої сни. Вона допомагає дитині відпустити свої турботи і заспокоїтися. А також навчає дитину дякувати за прожитий день і радіти за завтрашній.

Давайте читати казку Сонячні сни на фермі!

Ми підемо на ферму, де живуть багато тварин. Там уже настає ніч. Небо стає темним. Сонце ховається за горами.

Вітер дме по полю і гладить траву і квіти. Вони хочуть спати й закривають свої кольорові очі. Цвіркуни співають останню пісню сьогодні. Вони кажуть: «Добраніч, тваринки на фермі».

Ми зайдемо до сараю. Там стоїть корова з великими очима і дзвоником. Потиснемо їй руку. Вона зітхає і лягає на м’яке сіно. Вона закриває очі й засинає. Ми погасимо свічку й підемо далі.

Качки в озері теж хочуть спати. Вони миють своє пухнасте пір’я і кладуть голови під крила. Вони плавають на воді й колихаються на хвилях. Вони мріють про щось гарне, коли сплять на воді. Дивись, вони вже сплять.

Ми теж скоро підемо спати. Але спочатку подивимося на поросят. Вони обнялися і хроплять у сні. Вони думають про грязь і про своїх друзів.

Ми виключимо лампу й залишимо їх спати. Коли буде ранок, сонце поцілує їх по носиках і розбудить.

А біля них живуть козенята. Вони цілий день гралися на подвір’ї. Але зараз їм треба добре виспатися, щоб завтра бути ще бадьорішими.

На щастя, почався дощ, то ж козенята знайшли тепле місце в соломі. Вони засинають під шум дощу, який стукає по даху. Ми просто вимкнемо світло й не будемо їх турбувати.

На фермі стало тихо і спокійно. Дощик продовжує стукати по землі. Нам теж будуть гарні сни. 

Корова спить мирно. Качки сховалися під очеретом, але хвилі на озері знову заколисують їх.

Поросята сміються уві сні, бо вони дуже щасливі. Завтра козенята хочуть побачити нове на горах.

Схожі записи:

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 3.8 / 5. Кількість голосів: 24

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: