Як коник врятувався від жаби

Казка на ніч. Як коник врятувався від жаби

Опис казки про тварин: Як коник врятувався від жаби

Коник хвалиться, що невидимий на траві, але раптом поруч зʼявилася жаба. Як мишка допоможе конику врятуватися? Прочитайте казку і дізнайтеся!

Читайте онлайн казку на ніч: Як коник врятувався від жаби!

Одного чудового та сонячного дня маленький коник сидів на лузі. Він почувався в повній безпеці, бо був такого ж яскраво-зеленого відтінку, як і трава навколо нього. Коник ліниво спостерігав, як джмелі та різнокольорові метелики танцювали навколо нього, перелітаючи з однієї запашної квітки на іншу.

Потім коник помітив маленьку польову мишку, яка була знервована. Вона весь час озиралася за спину й по сторонам і постійно шукала нову схованку. Коник зрозумів, що це тому, що мишеня боялося лисиці, яка блукала лугом.

«Тут мене ніхто не знайде!» — кричав коник. «Коли я сиджу на травинці, ніхто мене не бачить, бо я з нею одного кольору!»

«Я невидимий для всіх!» — продовжував він, кричачи в напрямку переляканої миші. «Я відчуваю себе таким… вільним! Я можу сидіти тут, танцювати, співати, навіть стрибати! Ніхто мене не знайде! У мене найкращий камуфляж у світі!»

Захоплений своєю вдачею, коник навіть не помітив, що хтось, такий же зелений, як трава, наближається до нього.

Не встиг коник навіть відчути небезпеку, як маленька польова мишка голосно свиснула.

«Конику, обережно!» — сказала вона. «У траві жаба, яка хоче тебе з’їсти!»

Коник побачив жабу та встиг стрибнути високо-високо і сховатися в безпечному місці, а потім стрибнув ближче до маленької польової мишки.

«Дякую тобі, мишенятко!» — сказав коник. «Ти врятувала мене своєю обережністю! Відтепер я більше не буду хвалитися і буду більш уважним».

Коник і маленьке польове мишеня разом сховалися під каменем, коли жаба й лисиця пішли, коник і мишка вийшли з-під каменя.

Вони подякували один одному за допомогу і дружбу. Коник зрозумів, що не варто хвалитися тим, чого в тебе справді немає, адже це може завдати шкоди.

Він також зрозумів, що потрібно бути уважним і допомагати один одному. Мишка зрозуміла, що не варто боятися всього, адже є друзі, які завжди прийдуть на допомогу.

Вони обійнялися і попрощалися.

Коник пішов до своєї родини, а мишка до своєї.

Вони лягли спати, думаючи про свою пригоду.

І всім снилися солодкі сни.

Кінець. 🌙

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.5 / 5. Кількість голосів: 19

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: