Ніч під зорями ✨

Казка на ніч для дітей. Ніч під зорями

Опис казки для дітей: Ніч під зорями ✨

Приєднуйтесь до чарівної ночі під зорями, де маленька зірка веде вас у світ снів та тепла.

Читайте онлайн казку на ніч: Ніч під зорями ✨!

Уявіть, що ми сидимо навколо багаття. Це літній вечір, повітря вологе. Червоне небо вдалині поволі темніє, а сонце сідає за горизонт. Ніч тихо крадеться до нас і починає одягати весь світ у темний плащ.

Гітара щойно закінчила співати свої останні ноти, а багаття тріщить перед нами. Ми підгодовували його полінами весь вечір, але тепер прийшов час дати йому згаснути. Спостерігайте, як полум’я стає меншим і поступово перетворюється на маленькі іскри. Вони ще деякий час ліниво літатимуть у гарячому вугіллі на дні каміна.

Й ось останнє полум’я згасло, і лише кілька іскор час від часу вилітає з купи попелу. Подивіться, як раптом стало темно навколо нас. Усе стихло, жар починає остигати. Настала пора лягати спати.

Давайте заліземо в наші спальні мішки й подивимося на небо, порахуємо скільки зірок з’явилося на небі. Здається, ніби іскри з нашого багаття стрибнули в небо й розсипалися, як купа сяючих намистин.

Вдихніть глибоко, закрийте очі й уявіть, що одна із зірок прослизнула прямо у ваш спальний мішок, щоби принести вам трохи тепла з неба. Маленька зірка підкрадається до ваших ніг і лагідно лоскоче вас за стопи. Ви відчуваєте приємне тепло, яке повільно піднімається у вашому тілі. Ваші ноги стали важкими та розслабленими.

Зірка стрибає на ваш живіт. ЇЇ чарівне тепло піднімається від вашого пупка до плечей. Ваше тіло стало важким і розслабленим. Зірка тепер сидить на вашій долоні. Ви відчуваєте, як її чарівне тепло тече від кінчиків ваших пальців до серця. Тепер ваше серце б’ється спокійно, а дихання стало рівним і м’яким. Зірка обіймає вас своїм теплом і ви відчуваєте, як сон наближається.

Зіронька тихо шепоче вам на вушко: 

«Солодких снів, маленький мрійник. Нехай тобі присняться найкращі сни, повні пригод і чудес. А коли прокинешся, новий день зустріне тебе яскравими фарбами й радісними моментами». 

Й із цими словами зірка повільно зникає, залишаючи за собою слід світла й тепла.

Ваші очі важко закриваються, і ви занурюєтесь у світ снів, де все можливо. 

Добраніч мрійники! 🌟

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 3.9 / 5. Кількість голосів: 7

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: