Нічні мандри котика за зорями

Казка на ніч про котика. Нічні мандри котика за зорями

Опис казки про котика: Нічні мандри котика за зорями

Котик Мурчик любив дивитися на зорі і пішов за падаючою зіркою. По дорозі він зустрів друзів і дізнався таємницю зірок і мрій. А чи хочете дізнатися Ви цю таємницю?

Читайте онлайн казку про тварин: Нічні мандри котика за зорями!

Був собі котик Мурчик, який дуже любив сидіти на вікні та дивитися на зорі. Він завжди мріяв про те, щоб злетіти до них і погратися з ними. Одного разу він побачив, як одна зірка падає з неба і зникла за дахами. Мурчик подумав, що це його шанс дістати зірку і вирішив вийти на вулицю та спробувати її знайти.

Він прокрався з будинку і побіг за зіркою. По дорозі він зустрів багато різних тварин, які теж хотіли побачити зірку. Але вони не знали, де вона впала і як до неї дістатися. Мурчик сказав їм, що він знає, де вона і попросив їх піти з ним. Так він зібрав цілу компанію: собаку, качку, ведмедя, зайця, лисицю і їжачка.

Вони довго йшли і шукали зірку, але так і не могли її знайти. Мурчик став сумувати і думати, що він зробив помилку. Він почав вибачатися перед своїми друзями, що змусив їх йти з ним. Але тоді їжачок сказав йому, що він не повинен сумувати, бо зорі це не просто світло на небі, а заповітні мрії однієї тваринки. І коли зірка падає, це означає, що одна мрія здійснилася.

Мурчик здивувався і запитав, як це можливо. Їжачок пояснив, що кожна тваринка має свою мрію, яку вона бажає з усього серця. І коли вона думає про неї, вона відправляє її на небо, де вона стає зіркою. А коли мрія збувається, зірка падає, щоб повідомити про це всім. Таким чином, зорі це свідки наших мрій і бажань.

Мурчик зрозумів, що не потрібно шукати зірку, яка впала, бо вона вже здійснила чиюсь мрію. А потрібно мріяти та здійснювати свої мрії. Він подякував їжачкові за цей урок і запитав, яка його мрія. Їжачок сказав, що він мріє про те, щоб мати багато друзів, які б не боялися його голок. Мурчик посміхнувся і сказав, що він вже здійснив свою мрію, бо він має таких друзів, як він і всі інші тварини, які пішли з ним за зіркою.

Тоді всі тварини обійнялися і побажали один одному солодких снів та здійснення їх мрій. Вони повернулися до своїх домівок і заснули під світлим і чарівним небом, де зорі мерехтіли і падали, роблячи щасливими тих, хто мріє.

Солодких снів маленькі мрійники!

Кінець.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.6 / 5. Кількість голосів: 37

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: