Аудіоказки для дітей на ніч онлайн українською мовою

Слухайте аудіоказки для дітей на ніч онлайн українською мовою

Ви любите слухати аудіоказки казки із своїм дітям перед сном?

Якщо так, тоді вам точно сподобаються ці аудіоказкице казки, які читають професійні актори або диктори, і які можна слухати онлайн на будь-якому пристрої.

У цій збірці ви знайдете аудіоказки для дітей різного віку: від наймолодших 3, 4, 5, 6 років та для старших дітей віком 7, 8, 9, 10 років.

Аудіоказки для дітей — це чудовий спосіб зануритися у світ фантазії, розвинути уяву та мовлення дитини, а також заспокоїти її перед сном.

Оберіть аудіоказку для прослуховування:

 1. Колобок
 2. Лисичка і Журавель 
 3. Рукавичка
 4. Як слимак з лисом змагався
 5. Ріпка
 6. Пан Коцький 
 7. Котик і Півник 
 8. Два брати
 9. Кривенька качечка
 10. Лисичка та рак
 11. Солом’яний бичок 
 12. Коза-Дереза
 13. Кирило Кожум’яка
 14. Вовк-старшина
 15. Гризонько

Слухайте онлайн аудіоказки українською мовою для дітей

Казка про колобка

Аудіоказка на ніч для дітей “Колобок”

Казка про те, як бабуся з дідусем спекли колобка з тіста, а він втік від них та зустрів по дорозі зайця, вовка, ведмедя та лисичку. Колобок відпівав їм пісеньку та відкотився далі, але лисичка була хитріша за всіх та з’їла його. Казка розважає дітей та показує їм, що не треба довіряти незнайомцям, а особливо тим, хто хоче тебе з’їсти.

Читати казку Колобок

Лисичка і Журавель

Аудіоказка для сну “Лисичка і Журавель” 

Казка про те, як лисичка запросила журавля на обід, але підготувала йому їжу в широкій мисці, з якої він не міг їсти. А Журавель вирішив помститися лисичці. Казка навчає дітей не ображати інших, а поводитися з ними так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою.

Читати казку Лисичка і Журавель

Казка Рукавичка

Аудіоказка для дітей “Рукавичка”

Українська народна казка про те, як дід втратив рукавичку в лісі, а туди зайшли різні тварини: мишка, жаба, заяць, вовк, ведмідь та лисичка. Вони всі влізли в рукавичку та зігрілися. Казка розповідає дітям про дружбу, співпрацю та толерантність до інших.

Читата казку Рукавичка

Казка. Як слимак з лисом змагався

Аудіоказка для дітей “Як слимак з лисом змагався”

Казка про те, як слимак викликав на змагання лиса, який похвалився, що він найшвидший у лісі. Слимак попросив своїх братів та сестер сховатися по дорозі. Лис не знав про цей хитрий план, і думав, що слимак встигає його доганяти. Казка розважає дітей та показує їм, що можна перемогти сильнішого суперника, якщо мати розум та хитрість.

Читати казку Як слимак з лисом змагався

Казка Ріпка

Аудіоказка для дітей “Ріпка”

Казка про те, як дід посадив ріпку, а вона виросла така велика, що він не міг її витягнути. Казка розповідає дітям про силу колективу, а також про те, що немає маленьких та неважливих.

Читати казку Ріпка

Казка Пан Коцький

Аудіоказка для дітей “Пан Коцький” 

це українська народна казка про те, як кіт став паном та одружився на лисичці, але не міг змиритися зі своїм новим життям. Казка розважає дітей та показує їм, що не треба забувати своє минуле, а також не бути зарозумілим та самовпевненим.

Читати казку Пан Коцький

Казка про котика та півника онлайн

Аудіоказка на ніч для дітей “Котик і Півник” 

Казка про те, як котик та півник стали друзями та жили разом в одній хатці. Котик грав на скрипочці, а півник співав пісеньки. Але лисичка хотіла з’їсти півника, і придумувала різні хитрощі, щоб його виманити з хати. Казка показує дітям, що друзі завжди допоможуть один одному, а також не бути наївним.

Читати казку Котик і Півник

Казка. Два брати

Аудіоказка для дітей “Два брати”

Казка про те, як два брати – один багатий, а другий бідний – жили поруч, але не дружили між собою. Багатий брат був жадібний та заздрісний, а бідний брат був добрий та щирий. Казка вчить дітей бути чесними, скромними та милосердними.

Читати казку Два брати

Казка Кривенька качечка

Аудіоказка на ніч для дітей “Кривенька качечка”

Казка про те, як дід і баба, які не мали дітей, знайшли в лісі качечку з поламаною ніжкою і принесли її додому. А качечка виявилася чарівною дівчиною. Казка навчає дітей про те, що не треба порушувати чужу таємницю, а також про те, що кожен має своє місце в світі.

Читати казку Кривенька качечка

Аудіоказка на ніч для дітей “Лисичка та рак”

Казка про те, як лисичка намагалася насміхатися з рака, який виліз на камінь і точив свої клешні. Вона дізналася від нього, що він колись ходив по воду сім років, а потім розлив її на порозі. Казка вчить дітей про те, що не треба судити за зовнішністю і глузувати з чужих недоліків.

Читати казку Лисичка та рак

Казка Солом’яний бичок

Аудіоказка на ніч для дітей “Соломʼяний бичок” 

Казка про те, як баба попросила діда зробити їй солом’яного бичка, якого вона пасла на травиці. Але коли вона засинала, то до бичка приходили дикі звірі: ведмідь, вовк, лисиця і зайчик… Казка розповідає дітям про те, що добро завжди добром повертається, а зло – злом.

Читайте казку Соломʼяний бичок

Казка Коза-дереза

Аудіоказка для дітей “Коза-Дереза”

Казка про те, як дід купив козу, але вона не їла нічого, крім листочків та крапельок. Дід прогнав усіх, хто її пас, а потім хотів її зарізати. Коза втекла в ліс та заховалась у зайчиковій хатці. Казка розповідає дітям про те, що треба бути працьовитим, чесним та доброзичливим, а не ледачим, брехливим та злобним.

Читати казку Каза-Дереза

Казка Кирило Кожум’яка

Аудіоказка на ніч для дітей “Кирило Кожум’яка”

Казка про те, як князь Києва посилав свою дочку в дань страшному змієві, який жив у печері. Але змій полюбив княжну і розповів їй про свого єдиного ворога – Кирила Кожум’яку, сильного і хороброго Казка розповідає дітям про те, що треба бути сміливим, чесним і допомагати іншим, а не боятися труднощів і небезпек.

Читака казку Кирило Кожум’яка

Казка. Вовк-старшина. Франко

Аудіоказка для дітей років “Вовк-старшина”

Це байка Івана Франка про те, як Осел обдурив Вовка, який хотів його з’їсти. Осел сказав Вовкові, що в селі його чекають, щоб зробити його старшиною. Вовк повірив і поїхав на Ослі до села, де його люди побили. Казка розповідає дітям про те, що не треба бути пихатим, але й не треба давати себе обдурити. 

Читати казку Вовк-старшина

Казка для дітей онлайн. Гризонько

Аудіоказка для дітей “Гризонько”

Народна казка про те, як хлопчик, який загубився в лісі, знайшов нову родину у старого лісника і його дружини. Але коли він підріс, він пішов до ставка, де побачив три диких качки, які перетворювалися на дівчат. Казка розповідає дітям про те, що треба слухати своїх батьків, але й не втрачати надії знайти своє щастя. 

Читака казку Гризонько

Поділяться аудіоказками з друзями!

Чому варто слухати аудіоказки?

Аудіоказки мають багато переваг для дітей різного віку. Ось деякі з них:

 • Аудіоказки розвивають увагу та пам’ять дитини, оскільки вона слухає сюжет, запам’ятовує персонажів та події, уявляє собі картинки в голові.
 • Аудіоказки покращують мовлення та словниковий запас дитини, оскільки вона чує гарну літературну мову, вивчає нові слова та вирази, навчається правильно вимовляти та будувати речення.
 • Аудіоказки формують характер та світогляд дитини, оскільки вона слухає про різні життєві ситуації, моральні цінності, етичні норми, вчиться розрізняти добро та зло, справедливість та несправедливість, співчувати та допомагати іншим.
 • Аудіоказки розкривають таланти та захоплення дитини, оскільки вона слухає про різні професії, хобі, мистецтво, науку, природу, історію, культуру, може знайти собі ідола або натхнення, прагнути до самовдосконалення та самореалізації.
 • Аудіоказки сприяють здоровому сну дитини, оскільки вона слухає спокійний і приємний голос, розслаблюється, засинає з позитивними емоціями та враженнями.

Які аудіоказки ви можете слухати онлайн українською мовою?

На нашому сайті ви можете знайти безліч аудіоказок для дітей різного віку та смаку. Усі вони легко слухати онлайн або скачати безкоштовно на свій пристрій. Ви можете вибрати аудіоказку для дітей за тривалістю або описом. Так ви можете слухати аудіо казки на ніч, які спеціально підібрані для засинання дітей, адже мають низьку гучність, м’яку музику та сонні голоси.

Матеріали, які ви знайдете у цій статті, призначені тільки для особистого використання. У разі виявлення будь-якого порушення авторських прав, правовласники мають право звернутися до нас з проханням видалити контент.

Ми поважаємо інтелектуальну власність і дотримуємося законодавства про авторське право.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.7 / 5. Кількість голосів: 19

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!