ForKids.org.ua » Школа » Листа партнеру щодо перенесення ділової зустрічі

Листа партнеру щодо перенесення ділової зустрічі

Відповідь на лист

Уявіть ситуацію. Ви з поважної причини не прийшли на ділову зустріч із партнером, про яку давно домовилися, і вам потрібно попросити вибачення, перепросити за незручності, завдані адресатові. Як у такому разі розпочати листа? Оберіть типові мовні звороти. Напишіть електронного листа відповідно до запропонованої ситуації.

Приклад відповіді партнеру

Шановний [Ім’я партнера],

Дозвольте, будь ласка, почати цей лист із вибачення за те, що не зміг вчасно прибути на нашу заплановану ділову зустріч. Це була непередбачена обставина, і я дуже сумніваюся у ваших зусиллях та часі, які ви витратили у зв’язку із цим. Будь ласка, прийміть мої щирі вибачення за незручності, які можуть бути спричинені моєю відсутністю.

Я розумію, що наше зустріч мала важливе значення, і я дуже шкодую за те, що моя відсутність може вплинути на нашу робочу діяльність. Я б хотів виразити вам мою повну готовність зробити все можливе, щоб компенсувати цю ситуацію та знайти альтернативний час для зустрічі, яка б відповідала вашим потребам.

З повагою,

[Ваше Ім’я]

[Ваша посада/підрозділ (за необхідності)]

[Ваш контактний номер]

Поради, які вам можуть бути корисні при написанні електронного листа:

  • Почніть лист із привітання, наприклад, «Шановний пане/пані» або «Доброго дня». Зазначте своє ім’я та компанію, від якої ви пишете, і коротко назвіть причину вашого листа.
  • Визнайте свою помилку і виразіть своє шкодування. Почніть своє твердження зі слів, як-от «На жаль» або «З прикрістю». Додайте коротке пояснення того, що ви зазнали. Уникайте виправдань за те, що сталося. Спробуйте використовувати позитивну мову, коли описуєте, що сталося.
  • Прийміть відповідальність за свої дії і запропонуйте компенсацію. Скажіть, що ви розумієте наслідки вашої відсутності й що ви готові виправити ситуацію. Запропонуйте нову дату й час для зустрічі або іншу форму співпраці, яка вас влаштовує. Ви можете також запропонувати знижку, подарунок або іншу вигоду для вашого партнера, якщо це доречно.
  • Завершіть лист із подякою і побажанням. Подякуйте вашому партнеру за його/її розуміння і терпіння. Виразіть свою надію на подальшу співпрацю і побажайте йому/їй усього найкращого. Використовуйте ввічливі формули, такі як «З повагою» або «З найкращими побажаннями».

Не знаєте, як написати твір, виконати будь-яке інше завдання чи підготуватися до іспиту або НМТ? 🤷
Ми маємо рішення для вас!👇

Переваги Buki School:

  • низькі ціни за індивідуальні заняття;
  • безкоштовний перенос занять;
  • 1 урок в подарунок 🎁 при придбанні пакету уроків;
  • індивідуальні заняття 1:1 з професійним викладачем;
  • індивідуальний підхід до програми навчання відповідно до цілей.

Приклад 2. Лист партнеру щодо перенесення зустрісі

Доброго дня, шановний пане Іванов!

Мене звати Олена Петренко, я представляю компанію «_____». Я пишу вам, щоби попросити вибачення за те, що не прийшла на нашу ділову зустріч, яка була запланована на вчора.

На жаль, я потрапила в аварію на шляху до вашого офісу й була доставлена в лікарню. Я не могла повідомити вам про це раніше, тому що мій телефон був пошкоджений. Я дуже шкодую, що я не змогла взяти участі в нашій зустрічі й що я завдала вам незручностей.

Я розумію, що наша зустріч була дуже важливою для нашого спільного проекту й що ви очікували від мене конкретних пропозицій. Я готова виправити ситуацію і запропонувати вам нову дату й час для нашої зустрічі. Чи вас влаштовує наступний понеділок о 10:00? Я можу приїхати до вашого офісу або ми можемо зустрітися в іншому зручному для вас місці.

Крім того, я хочу запропонувати вам спеціальну знижку 10 % на наші послуги, як вираз своєї вдячності за вашу лояльність і доброзичливість. Я сподіваюся, що це допоможе вам заощадити час і гроші й покращити наші взаємини.

Дякую вам за ваше розуміння і терпіння. Я надіюся, що ми зможемо продовжити нашу співпрацю і досягти успіху в нашому проекті. Будь ласка, дайте мені знати, чи вас влаштовує моя пропозиція і чи ви можете підтвердити нову дату й час для нашої зустрічі.

З повагою,

Олена Петренко

Компанія «_____»

Зауваження!

Рекомендується перевіряти написання та граматику зазначених тут матеріалів у професійних вчителів чи репетиторів перед їх використанням.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: