ForKids.org.ua » Школа » Лист-запрошення на конференцію щодо поета Василя Симоненка.

Лист-запрошення на конференцію щодо поета Василя Симоненка.

Лист-запрошення на конференцію

Напишіть лист-запрошення на конференцію з нагоди річниці з дня народження видатного українського поета Василя Симоненка.

[Ваша адреса]

[Дата]

Шановний [Ім’я адресата],

З повагою запрошуємо Вас узяти участь у науковій конференції, яка відбудеться з нагоди річниці з дня народження видатного українського поета Василя Симоненка.

Дата: [Дата конференції]

Час: [Час конференції]

Місце: [Місце конференції]

Ця подія відзначається як важливий момент у нашій культурній спадщині, і ми вважаємо, що ваші дослідження та думки могли б додати вагомий внесок у розмову про спадщину і вплив Василя Симоненка на сучасну літературу та суспільство.

Ми будемо раді бачити вас серед наших учасників та почути ваш внесок у цей важливий діалог.

Будь ласка, підтвердіть свою участь до [дата підтвердження] і надішліть нам заголовок вашого виступу для подальшої організації програми.

З повагою,

[Ваше Ім’я]

[Посада/Звання]

[Назва Організації/Інституції]

[Контактна інформація]

Не знаєте, як написати твір, виконати будь-яке інше завдання чи підготуватися до іспиту або НМТ? 🤷
Ми маємо рішення для вас!👇

Переваги Buki School:

  • низькі ціни за індивідуальні заняття;
  • безкоштовний перенос занять;
  • 1 урок в подарунок 🎁 при придбанні пакету уроків;
  • індивідуальні заняття 1:1 з професійним викладачем;
  • індивідуальний підхід до програми навчання відповідно до цілей.

Приклад 2. Лист запрошення на конференцію.

Шановний пане/пані!

Запрошую вас узяти участь у науковій конференції «Василь Симоненко: поет, журналіст, дисидент», яка відбудеться 8 січня 2024 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Конференція присвячена 89-й річниці з дня народження Василя Симоненка, видатного українського поета, журналіста й діяча українського руху опору, шістдесятника. Метою конференції є вивчення творчості й життя Василя Симоненка, його внеску в розвиток української літератури й культури, а також його значення для сучасної України.

На конференції будуть представлені доповіді відомих учених, літературознавців, журналістів, письменників, громадських діячів, а також студентів і школярів, які цікавляться творчістю Василя Симоненка. Також буде організована виставка його книг, фотографій, документів і особистих речей, а також показ фільмів і слухання пісень на його вірші.

Якщо ви бажаєте взяти участь у конференції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням до 31 грудня 2023 року. У разі, якщо ви хочете виступити з доповіддю, надішліть тези свого виступу на електронну адресу [email protected] до 15 грудня 2023 року.

Сподіваюся на вашу участь і зацікавленість темою конференції. Для отримання додаткової інформації ви можете звертатися до мене за телефоном +380 44 123 4567 або електронною поштою [email protected].

З повагою,

[Ваше Ім’я]

Зауваження!

Рекомендується перевіряти написання та граматику зазначених тут матеріалів у професійних вчителів чи репетиторів перед їх використанням.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: