ForKids.org.ua » Казки для дітей онлайн українською » Казка на ніч для дівчаток

Казка на ніч для дівчаток

Казки на ніч для дівчаток 

Запрошуємо вас у чарівний світ коротких казок на ніч для дівчаток! Тут ви знайдете захоплюючі та цікаві історії. Читайте їх онлайн українською мовою абсолютно безкоштовно, і нехай кожна казка для дітей стане вашим вірним супутником у країні фантазій та незабутніх вражень.

Читайте онлайн на ніч казки про дівчат! Оберіть казку:

Магія Дерева Мудрості та його колискова ніч

Дівчинка знаходить у лісі Дерево Мудрості, чия мудрість розкриває їй таємниці природи, історії та життя. Вона слухає захоплено і стає мудрішою. Дерево, радісно поділившись своєю мудрістю, залишає її під своїми гіллями на ніч.

Казка Сад дівчинки Лізи 

У сірому місті Ліза знаходить магічне насіння, яке росте в чудовий Казковий сад. Рослини говорять із нею, приносять їй радість та чудо. Ліза стає щасливою, забуває про проблеми й розуміє важливість берегти природу. Казка про дружбу, мрії та природне диво, яке змінює життя.

Казка Зіркова подорож на ніч

Марійка мріє подорожувати космосом і одного разу ночі зустрічає зірку Альтаїр. Вони вирушають разом у захопливу зіркову подорож, де відкривають неймовірні таємниці космосу. Дружба і дива чекають на кожному кроці цієї чарівної подорожі.

Також можете обрати з народних казок: Ріпка, Рукавичка, Баба Яга, Івасик-Телесик чи інших.

Магія Дерева Мудрості та його колискова ніч

Казка. Магія Дерева Мудрості та його колискова ніч

Була собі маленька дівчинка, яка жила в хатинці на краю лісу. Вона дуже любила природу і тварин, і часто ходила гуляти по лісових стежках. Одного разу вона вирішила піти далі, ніж зазвичай, і відкрила для себе чудове місце. Там росло величезне дерево, яке мала дівчинка ніколи не бачила. Його стовбур був товстий і сильний, а гілки розкидалися в усі боки, ніби обіймали небо. На дереві було багато зелених листочків, а серед них поблискували яскраві плоди різних кольорів.

— Яке гарне дерево! — вигукнула дівчинка. — Я хочу спробувати його плоди!

Вона підійшла до дерева і простягнула руку, щоб зірвати один із плодів. Але раптом вона почула голос, який здавався їй дуже мудрим і добрим.

— Зупинись, моя дитино. Не рви мої плоди, бо вони не для тебе. Вони містять у собі знання про все, що існує на світі. Я — Дерево Мудрості, і я можу розповісти тобі багато цікавого, якщо ти послухаєш мене.

— Дерево Мудрості? — здивувалася дівчинка. — Я не знала, що дерева можуть говорити. Я хочу послухати тебе, бо я люблю вчитися новому.

— Тоді сідай під моїм гіллям і слухай, що я скажу.

Дівчинка послухалась і сіла під його гіллям. Дерево почало розповідати їй про різні речі: про тварин і рослин, про зірки і планети, про людей і їхню історію, про добро і зло, про щастя і горе. Дівчинка слухала із захопленням і здивуванням, бо вона ніколи не чула таких речей. Вона дізналася багато нового і відчула, що стала мудрішою.

— Дякую тобі, Дерево Мудрості, за твої розповіді. Я дуже рада, що знайшла тебе. Ти — найкраще дерево на світі! — сказала дівчинка, коли дерево закінчило говорити.

— Не хвали мене, моя дитино. Я тільки поділився з тобою частиною своєї мудрості, але ти ще маєш багато чого вчитися. Я радий, що ти послухала мене, але тепер тобі треба йти додому, бо вже стемніло.

— Але я не хочу йти. Я хочу залишитися з тобою. Ти — мій друг, і я не хочу тебе залишати. — запротестувала дівчинка.

— Добре, моя дитино. Тоді зараз ти лягай спати під моїм гіллям, бо ти втомилася від моїх розповідей. Я накрию тебе своїми листочками, щоб ти не змерзла. А коли ти прокинешся, ти побачиш, як сонце зійде, і будеш щасливою і задоволеною.

— Дякую тобі, Дерево Мудрості. Ти — найкращий друг на світі. Спокійної ночі. — сказала дівчинка й лягла спати під гіллям дерева.

Дерево накрило дівчинку своїми листочками й почало співати тиху колискову. Дівчинка заснула, дивлячись на зорі, які мерехтіли на небі. Вона мріяла про все, що почула від дерева, і про все, що ще хоче почути. Вона була щаслива і спокійна.

А дерево дивилося на неї з любов’ю і гордістю, бо воно знало, що вона — особлива дитина, яка зросте дуже розумною дівчинкою.

Кінець.

Читайте онлайн для дівчаток на ніч сучасні казки про Принцесу

Казка Сад дівчинки Лізи 

Казка на ніч. Сад дівчинки Лізи

Ліза з похмурого міста отримує магічні насіння і створює неймовірний Казковий сад. Рослини розмовляють і приносять їй радість. Дівчинка забуває про суми, знаходить друзів і вчиться берегти природу. Це казка про те, як мрія може змінити життя і як важливо берегти природу. Приголомшлива краса й добро таїть Казковий сад Лізи.

Жила була одна дівчинка, яка звалася Ліза. Вона жила у великому похмурому місті, де небо було сіре. Ліза любила природу, але в місті не було жодного парку або саду, де вона могла б гратися з квітами та травою. Ліза часто сумувала і мріяла про краще життя.

Але одного дня все змінилося. Коли Ліза поверталася додому зі школи, вона побачила біля ліжка маленьку коробочку з написом «Для тебе». Ліза здивувалася і вирішила подивитися, що всередині. Вона відкрила коробочку й побачила декілька насінин різних кольорів і форм. Також була листівка, на якій було написано:

«Привіт, дорога Лізо! Це насіння для тебе. Вони дуже особливі, бо вони магічні. Якщо ти посадиш їх біля свого будинку, то вони виростуть у чудовий сад, де кожна квітка або рослина приносить радість та чудо. Але є одна умова: ти мусиш доглядати за садом кожного дня, поливати його, говорити з ним і ділитися своїми думками та почуттями. Тільки тоді сад буде жити і цвісти. Бажаю тобі щастя і добра. Твій таємний друг.”

Ліза не могла повірити своїм очам. Хто міг залишити їй такий подарунок? І чи правда, що насіння магічні? Вона вирішила спробувати й посадити насіння біля свого багатоповерхового будинку, де був невеликий клаптик землі. Вона взяла лопатку й почала робити ямки, а потім сіяти насіння. Вона зробила це швидко, щоб ніхто не помітив. Потім вона полила землю водою і пішла додому.

Наступного дня, коли Ліза вийшла з будинку, вона не могла повірити своїм очам. На місці, де вона посадила насіння, уже виростали рослини. Але це не були звичайні рослини. Вони були неймовірно красиві й різнобарвні. Були квіти, які світилися в темряві, трава, яка співала пісні, дерева, які мали плоди у формі цукерок, кущі, які мали квіти у формі метеликів, і багато іншого. Ліза була в захваті. Вона підійшла до саду й почала милуватися ним. Вона погладила квіти, попробувала плоди, послухала траву й почула, як вони говорять їй:

«Привіт, Лізо! Ми раді тебе бачити. Ти наша господиня і наша подруга. Ми дякуємо тобі, що ти посадила нас і доглядаєш за нами. Ми хочемо приносити тобі радість та чудо. Ми хочемо, щоб ти була щаслива.”

Ліза не могла повірити своїм вухам. Рослини говорили з нею! Вона відповіла їм:

«Привіт, мої милі рослини! Я теж рада вас бачити. Ви дуже красиві й чудові. Я дуже люблю вас і буду доглядати за вами. Ви зробите моє життя кращим.”

Так почалася дружба між Лізою і її Казковим садом. Ліза кожного дня доглядала за садом, поливала його, говорила з ним і ділилася своїми думками та почуттями. А сад відповідав їй своєю красою і чудесами. До Лізи завжди прилітали гарні метелики та бджілки, які запилювали квіти й робили мед. А ще всі знайомі дякували Лізі за сад, який вона створила. Так її сад став найкращим і найгарнішим місцем біля будинку. А ще багато їжачків любили засипати саме в цьому саду, адже знати, що тут затишно, гарно та можна попити трішки молочка від найкращої господині.

Ліза стала щасливою дівчинкою. Вона забула про свої суми і проблеми. Вона знайшла нових друзів і нове хобі. Вона зрозуміла, що життя може бути чудовим, якщо ти маєш мрію і дбаєш про неї. Вона також зрозуміла, що природа — це диво, яке треба берегти й любити. Вона ніколи не дізналася, хто подарував їй магічне насіння, але вона завжди була вдячна йому за цей подарунок.

А тепер, дорогі дівчатка, пора спати та мріяти про свій магічений сад.

Читайте завтра на ніч Сучасні Казки Про Зайчика

Казка Зіркова подорож на ніч

Казка. Зіркова подорож на ніч

Жила-була одна дівчинка, яка дуже любила мріяти та фантазувати. Вона звалася Марійка. Вона завжди хотіла дізнатися більше про світ, про природу, про космос. Вона читала багато книжок, грала в ігри, малювала картини, слухала музику. Але найбільше вона любила дивитися на зоряне небо й уявляти, що вона може подорожувати між зірок.

Одного разу, коли Марійка лягла спати, вона побачила, що в її кімнаті є дуже яскрава зірка. Вона здалася їй такою привабливою, що вона не могла відвести від неї погляд. Вона піднялася з ліжка й підійшла до вікна. Вона простягнула руку до зірки й раптом відчула, що вона тягне її за собою. Марійка не встигла нічого зрозуміти, як опинилася в космічному кораблі, який летів до зірки.

Вітаю, Марійко! — пролунав голос із корабля. — Я — твій друг, зірка Альтаїр. Я прийшов, щоб запросити тебе на зіркову подорож. Чи хочеш ти побачити, як виглядає наша галактика?

О, так, я дуже хочу! — вигукнула Марійка. — Я завжди мріяла про таке!

Тоді поїхали! — сказав Альтаїр. — Я покажу тобі найкрасивіші зорі, планети, сузір’я і навіть чорні діри!

Так почалася зіркова подорож Марійки. Вона бачила, як зорі світяться різними кольорами, як планети обертаються навколо них, як сузір’я утворюють різні фігури. Вона була зачарована красою космосу і слухала із цікавістю розповіді Альтаїра про все, що вони бачили.

  • Альтаїр, а як ти знаєш усе це? — запитала Марійка.
  • Я — зірка, Марійко. Я живу в космосі вже дуже довго. Я бачив, як народжувалися і гинули зорі, як утворювалися і зникли планети, як змінювалися сузір’я. Я знаю багато таємниць космосу й хочу поділитися ними з тобою.
  • Я дуже рада, що ти мій друг, Альтаїр. Ти такий мудрий і добрий. Я вдячна тобі за цю подорож.
  • А я радий, що можу показати тобі космос.

Так вони літали від зорі до зорі, від планети до планети, від сузір’я до сузір’я. Вони бачили, як зорі вибухають, які різні кольори мають планети, як різні сузір’я нагадують тварин, людей, предмети. Вони бачили, як космос живе й дихає.

Але настала пора повертатися. Альтаїр привіз Марійку до її кімнати й поставив її на ліжко.

  • Дякую тобі, Альтаїр, за цю зіркову подорож. Це було найкраще, що я коли-небудь бачила. Я ніколи не забуду тебе і твої розповіді.
  • Дякую тобі, Марійко, за твою дружбу. Це було найщасливіше, що я коли-небудь відчував. Я завжди буду пам’ятати тебе і твої питання.
  • Обіцяй мені, що ми знову зустрінемося, Альтаїр.
  • Обіцяю тобі, що ми знову зустрінемося, Марійко.

Вони обнялися і Альтаїр полетів назад до свого місця на небі, а Марійка заснула в обіймах матусі.

Це була зіркова подорож Марійки. Вона мріяла про неї ще багато разів. Вона завжди шукала на небі свого друга Альтаїра і він завжди світив їй своїм світлом. 

А вам, дорогі діти, я бажаю доброї ночі. Нехай вам сняться красиві сни про зірки, планети, сузір’я і космос. Нехай ви мрієте і фантазуєте, як Марійка. Нехай ви знаходите своїх друзів, як Альтаїр. Нехай ви живете щасливо й радісно. 

Доброї ночі!

Читайте також дівчатам на ніч:

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.5 / 5. Кількість голосів: 8

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: