ForKids.org.ua » Казкотерапія для дітей » Казка про соску. Вчимо дітей її відпускати!

Казка про соску. Вчимо дітей її відпускати!

Казка про соску

Казка “Про Соску” розповідає про пригоди соски, яка довго була найкращим другом маленького хлопчика. Однак, коли хлопчик виріс і вже не брав соску з собою, соска вирішила допомогти іншому маленькому другові – зайченяті без соски, яке страждало від нездужання. Соска вирішила подарувати себе зайченяті, і хлопчик погодився.

Читати казку про соску

Хлопчика можна замінити на дівчинку, а іграшку-ведмедика на улюблену іграшку Вашої дитини, яку вона може брати в ліжко. 

Це повинна бути м’яка іграшка, а не машинка або гумова іграшка-пищалка, яка вночі може поранити або налякати малюка.

Жила-була соска. Спочатку вона довго жила у маленького хлопчика. Він її дуже любив. Вони разом спали, гралися і гуляли. Потім хлопчик підріс і перестав брати соску на прогулянку. Але він все одно дуже її любив. Кожен раз, коли хлопчик збирався спати, він обов’язково брав соску з собою.

Одного разу пустушці приснився сон. Далеко-далеко, в зеленому лісі в маленькій теплій нірці жило крихітне пухнасте зайченя. У нього були довгі вушка і пухнастий хвостик. І була у цього зайчика біда: не було в нього соски. Вже так він мучився ночами, крутився з боку на бік, але ніяк не міг заснути. Захворів зайчик, їсти перестав. Тільки одне могло його врятувати – пустушка.

Прокинулась соска вранці і вирішила: треба йти рятувати зайченя. Пішла вона до хлопчика і розповіла йому цю історію.

– Ну, як, відпустиш ти мене? Ти ж вже зовсім великий, ти й без мене можеш спати, а зайченя ще зовсім маленьке. Він не може. Захворів зовсім. Лежить в нірці. Мордочка у нього від сліз вся мокра. Треба йому допомогти!

– Звичайно, відпущу! – Закричав хлопчик. – Я вже великий, не те, що це зайченя. Маленьким треба допомагати. А як ти туди доберешся?

– О, цей ліс дуже-дуже далеко. Спочатку треба плисти по річці, потім довго йти по стежці до великого дуба, потім через березовий гай, повз величезний сірий камінь, до смерекового лісу. Там живе цей зайчик.

– А як же я дізнаюся, що ти дістався зайчика?

– Я тобі листа напишу і з сорокою передам.

– Я ж читати не вмію, – засмутився хлопчик.

– Ну і що, не переживай, тобі його мама прочитає, – заспокоїла його соска. – У мене до тебе прохання. Бачиш, там на полиці сидить ведмежа. Йому дуже страшно і холодно ночами одному. Візьми його до себе спати: і тобі не нудно буде, і йому не страшно.

– Звичайно, – зрадів хлопчик. – Обов’язково візьму.

Як вирішили, так і зробили. Тепер соска живе в лісі біля зайченя, а хлопчик спить з ведмежам. Вони подружилися і тепер разом дивляться сни.

Схожі записи:

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: