ForKids.org.ua » Статті про дітей » Білий шум для немовлят 🌙 Підбірка для прослуховування

Білий шум для немовлят 🌙 Підбірка для прослуховування

Білий шум для немовлят

Яка користь від білого шуму для немовлят?

Для багатьох батьків сон немовляти — це вічна боротьба. Вони пробують різні способи заспокоїти своїх дітей і забезпечити їм спокійний сон. Одним із популярних методів є використання білого шуму та розслабляючої музики. Ці звуки можуть допомогти немовлятам заснути швидко та спати глибше.

Що таке білий шум?

Білий шум — це рівномірний звук, який містить усі частоти, що сприймаються людським вухом. Білий шум може бути природним, наприклад, шум дощу, водоспаду, вітру, або штучним, наприклад, гудіння пилососа, вентилятора, радіоперешкод.

Існує декілька теорій, чому білий шум може допомогти немовляті заснути. Одна теорія полягає в тому, що він нагадує немовлятам шум, який вони чули в утробі матері. Інша теорія полягає в тому, що він допомагає блокувати інші звуки, які можуть перешкоджати засипанню.

Чому використовують білий шум для немовлят?

Білий шум створює умови, що сприяють кращому заспокоєнню та глибшому сну. Цей шум допомагає відфільтрувати навколишні звуки, такі як гомін у вулиці чи пристосувати зміни гучності, які можуть спричинити прокинування немовляти.

Білий шум має багато корисних властивостей для немовлят та дітей, він допомагає:

  • Заспокоїти малюка, який плаче від збудження, втоми і стресу. Білий шум нагадує немовляті про перебування в материнському лоні, де воно чуло різні звуки організму матері. Такий звук створює почуття безпеки та комфорту.
  • Поліпшити якість сну малюка. Білий шум заглушує інші зовнішні звуки, які можуть перешкоджати сну або прокидати дитину. Білий шум також сприяє переходу в глибокий сон, який необхідний для розвитку мозку та організму.
  • Стимулювати слуховий та когнітивний розвиток малюка. Білий шум активує слуховий кортекс мозку та покращує увагу, пам’ять та навчання.

Міжнародні дослідження щодо використання білого шуму для немовлят

Кілька міжнародних досліджень підтверджують корисність використання білого шуму для немовлят та дітей.

Наприклад, в 1990 році американські вчені провели експеримент із 40 новонародженими дітьми. Вони виявили, що 80 % із них засипали через 5 хвилин після включення білого шуму. Вони також зазначили, що білий шум може зменшити стрес та покращити сон у немовлят.

Білий шум – це безпечно?

Велика проблема з машинами з білим шумом полягає в тому, що ми ще не знаємо, якими можуть бути довгострокові наслідки їх використання. Вони існують недостатньо довго, щоб дати остаточну відповідь про шкоду. Але ми знаємо, що вухо дитини відрізняється від вуха дорослого. Одне дослідження, проведене в 2014 році дослідниками з Лікарні для хворих дітей у Торонто, виявило, що багато білих шумових машин, які вони тестували, перевищували те, що можна було вважати безпечним діапазоном децибел – на той час 50 децибел. 

Білий шум для немовлят. Підбірка для прослуховування

Рекомендація під час цього дослідження: тримати пристрої з шумом білого шуму принаймні на відстані 200 см від дитячого ліжечка. Також важливо, встановлювати мінімальну або найменшу можливу гучність.

Де, можна послухати білий шум:

Саме тому, білий шум та розслаблююча музика стали невід’ємною частиною багатьох сімей, які прагнуть забезпечити своїм дітям спокійний та якісний сон. Вони допомагають не тільки заснути, але й покращують якість сну, забезпечуючи малюкам відпочинок, який їм так потрібен для здорового розвитку.

Білий шум — це безпечний і ефективний спосіб допомогти немовлятам і дітям заснути. Він може бути корисним для дітей із різними проблемами, такими як коліки, аутизм і порушення сну.

Сподіваюся, що ця стаття буде корисною для вас та вашого малюка. Бажаю вам гарного сну та здоров’я! 😊

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: