ForKids.org.ua » Школа » Приклад листа своїм рідним, які живуть за кордоном

Приклад листа своїм рідним, які живуть за кордоном

Лист своїм рідним закордон

Уявіть, що вам потрібно написати лист своїм рідним, які живуть за кордоном. Поділіться з ними своїми планами на майбутнє, розкажіть про свої життєві пріоритети тощо.

Приклад листа рідним, які живуть за кордоном

Шановні мої рідні!

Сподіваюся, що цей лист знайде вас у здоровому стані та високих духах. Дуже скучив за вами та надіюсь, що скоро зможемо знову зустрітися.

Останнім часом у мене багато нового відбулося, і я хочу поділитися з вами своїми планами на майбутнє та своїми думками про життя.

У школі в мене йде все непогано. Я стараюся вчитися якомога краще, бо хочу отримати гарні знання для майбутнього. Мені особливо цікава українська мова та література. Якщо ви згадаєте, як я завжди любив читати та писати, то не дивно, що я знаходжу ці предмети такими захоплюючими.

У майбутньому я мрію про цікаву професію, пов’язану зі словом, можливо, журналістика чи література. Я вважаю, що важливо робити те, що тебе цікавить та радиться, і я хочу ділитися цікавими історіями та знаннями з іншими людьми.

Крім навчання, я також зацікавлений у різних хобі. Наприклад, я почав вивчати іноземну мову — англійську. Це відкриває нові можливості для спілкування та подорожей у майбутньому. Також я цікавлюся музикою та спортом, це допомагає мені зберігати баланс у житті та розвиватися як особистість.

Найважливіше для мене залишається сім’я та друзі. Ви завжди були для мене важливою опорою, і я завжди пам’ятатиму ваші поради та підтримку. Сподіваюся, що коли-небудь зможемо разом відсвяткувати мої досягнення та поділитися спільними моментами.

Нехай у вас усе буде добре та мирно. Скоро знову зустрінемося!

З любов’ю,

[Ваше ім’я]

Не знаєте, як написати твір, виконати будь-яке інше завдання чи підготуватися до іспиту або НМТ? 🤷
Ми маємо рішення для вас!👇

Переваги Buki School:

  • низькі ціни за індивідуальні заняття;
  • безкоштовний перенос занять;
  • 1 урок в подарунок 🎁 при придбанні пакету уроків;
  • індивідуальні заняття 1:1 з професійним викладачем;
  • індивідуальний підхід до програми навчання відповідно до цілей.

Приклад 2. Лист рідним, які живуть за кордоном (дідусь та бабуся)

Дорогі бабуся і дідусь!

Я дуже скучив за вами й хочу розповісти вам про своє життя. Я навчаюся в дев’ятому класі й готуюся до ЗНО. Я хочу вступити до університету на факультет інформатики, бо мені подобається програмувати і створювати цікаві проекти. Я мрію стати відомим розробником і працювати у великій компанії.

Мої життєві пріоритети — це розвиватися, навчатися новому, дружити з хорошими людьми й допомагати іншим. Я також люблю подорожувати і відкривати для себе нові країни й культури. Я сподіваюся, що коли закінчу навчання, я зможу відвідати вас і провести з вами час.

Я дуже пишаюся вами і вашими досягненнями. Ви завжди були для мене прикладом і натхненням. Я дякую вам за вашу любов і підтримку. Ви — найкращі бабуся і дідусь на світі!

З любов’ю, ваш онук/онука.

Зауваження!

Рекомендується перевіряти написання та граматику зазначених тут матеріалів у професійних вчителів чи репетиторів перед їх використанням.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: