Зимові казки для дітей

Читайте зимові казки онлайн

У нашій колекції «Зимові казки для дітей» зібрані чудові оповідання, що принесуть невичерпні джерела радості та веселих вражень для маленьких читачів.

Читайте онлайн ці казки для дітей та переносьте своїх малят у світ чарівної зими!

Тут вони зустрінуть вірного друга Святого Миколая, Ялинку та веселих друзів із новорічних подій. Дитячі казки про Новий рік не лише розважать малечу перед сном, але і принесуть величезну порцію тепла та невгамовної радості.

Читайте казки на ніч, роблячи кожен вечір для своєї дитини особливим. Подаруйте їм теплі емоції та мрійливі сни, занурюючись у веселий світ «Зимових казок для дітей».

Оберіть категорію зимових казок для читання:

Оберіть для читання онлайн новорічну казку: 

Коротка новорічна казка: Дракончик і новорічна ялинка

Це казка про дракончика, який любив підпалювати ялинки, але змінився, коли побачив, як діти святкують Новий Рік. Він допоміг їм прикрасити ялинку й подарував їм подарунки з лісу.

Новорічна казка (Юлія Смаль)

Діти-гномики Марко та Оленка опинилися на краю світу, де зустріли чарівного слимака..

Класична українська казка: Панська ялинка

Діти з хутора вирушають на панську ялинку. Невдачі супроводжують їхню пригоду, але веселість і різдвяний настрій завжди перемагають.

Сучасна фантастична казка: Різдвяна книга бажань

Ця казка розповідає про двох дітей, Максима й Олену, які знаходять на горищі свого будинку старовинну книгу, у якій записані бажання дітей із минулих років.

Оберіть казку для дітей про ялинку:

Казка Легенда про ялинку

Ця казка розповідає про чотирьох друзів, які врятували чарівну ялинку та взяли участь у таємничому завданні, яке розкриває походження новорічних ялинок. 

Казка про загублену ялинку

Діти врятували загублену ялинку, подарувавши їй новий дім у серці самотнього Максима. Разом вони створили найкращий новорічний святковий чудо та знайшли справжню дружбу.

Сумка казка. Ялинка (Ганс Крістіан Андерсен)

Це сумна історія про маленьку ялинку, яка мріяла про те, щоб стати великою і красивою. Вона не цінила свого життя в лісі, а хотіла потрапити до міста, де її прикрасять іграшками і свічками.

Зимові казки про Святого Миколая:

Де живе святий Микола

Казка розповідає про чарівний ліс, в якому росте величезний Дуб і Калина Добра. У цьому казковому місці, де час зупинився і де квіти представляють собою мрії, живе добрий святий Миколай.

Святий Миколай (коротка)

Казка розповідає історію хлопчика Дмитрика, який не вірив в дива та святого Миколая. У цей особливий день, коли діти пишуть листи та сподіваються на подарунки, Дмитрик залишився без них через свою невіру.

Карпатські подарунки діда Івана на Свято Миколая

У сніжних горах, де сніг насипався по коліна, жив дід Іван. Він розчищав стежки, грав зі звірятами, і вирішив подарувати смаколики дітям у сусідньому селі. Запрягши коника Орлика у санки, він вирушив, але на шляху зустрів незнайомця, що вилазив із снігу. Цей незнайомець виявився Святим Миколаєм…

Як Петрик Святого Миколая шукав

Жив собі хлопчик Петрик, який не терпів чекати приходу Святого Миколая. Втомившись від очікувань, він вирішив сам вирушити у пошуки Миколая. У своєму шляху він зустрів різних людей, які кожен раз ставили перед ним завдання. Петрик виконував їх і сподівався зустріти Миколая.

Іде святий Миколай (коротка)

Казка розповідає про те, як Святий Миколай спостерігає за дітьми з високої хмарини, записує їхні добрі справи та пустощі. Напередодні свята матусі він просить діток написати або намалювати листа з проханням про подарунок. В ніч на 19 грудня він робить своїм чудовим мішком подарунків для слухняних дітей.

Святий Миколая та листоноша

У казці діти щорічно пишуть листи до Миколая з проханнями про подарунки. Однак в один рік скринька, де зазвичай зберігались листи, залишилася порожньою. Святий втратив віру в те, що діти вірять у нього, але виявилося, що листоноша випадково знищив усі листи, намагаючись помститися за свою невиконану дитячу мрію.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 3.5 / 5. Кількість голосів: 2

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: