ForKids.org.ua » Казки для дітей онлайн українською » Як Максим із своєю зграєю розбійників зустріли

Як Максим із своєю зграєю розбійників зустріли

Казка Як Максим із своєю зграєю розбійників зустріли

Опис казки: Як Максим із своєю зграєю розбійників зустріли

Максим і його друзі-тварини йдуть шукати своє щастя. Чи зможуть вони відбити скарби від страшних розбійників? Прочитайте цю захоплюючу казку!

Читайте онлайн казку українською мовою: Як Максим із своєю зграєю розбійників зустріли!

Максим і його друзі-тварини йдуть шукати своє щастя. Чи зможуть вони відбити скарби від страшних розбійників? Прочитайте цю захоплюючу казку!

Давним-давно, молодий хлопець на ім’я Максим вирішив піти і знайти своє щастя. Він запакував свою улюблену їжу, огірки й сардини та ріпу. Загорнув їх і поклав у свій рюкзак разом зі шматком твердого житнього хліба. Потім він вирушив у великий і широкий світ.

Він не дуже довго йшов дорогою, коли зустрів кішку зі свого села.

«Куди ти йдеш, Максиме?» — запитала кішка.

«Я йду шукати своє щастя!» — сказав Максим. «Ти хочеш піти зі мною? Чим більше нас, тим веселіше». Кішка посиділа хвилинку, облизуючи себе, і погодилася з маханням хвоста. Тепер їх було двоє.

Незабаром вони натрапили на великого й пухнастого білого пса. Кішка сховалася за Максимом. Пес підняв лапи, щоби показати, що він друг, і кішка заспокоїлася.

«Куди ви двоє йдете?» — запитав він. «Я трохи нудьгую і не маю чим зайнятися».

«Ми йдемо шукати своє щастя!» — сказали Максим і кішка одночасно.

«Ти хочеш піти з нами? Чим більше нас, тим веселіше», — сказав Максим. «Нам хотілося б додаткової компанії», — додала кішка.

Пес кивнув так із висунутим язиком, і тепер їх було троє.

Вони йшли деякий час, але зупинилися, коли зустріли козла. Він жував стару велосипедну шину.

«Куди ви троє йдете?» — запитав козел.

«Ми йдемо шукати своє щастя! Ти приєднаєшся до нас? Чим більше нас, тим веселіше», — сказали Максим, кішка й пес одноголосно.

«Там буде смачна їжа? Ця шина смакує жахливо!»

Максим сказав: «Звичайно!»

Козел стрибнув на дорогу, щоби приєднатися до них, і тепер їх було четверо.

Трохи далі по дорозі вони побачили великого бика. Бик котився в трав’яному полі, зітхаючи. «Я хочу піти на пригоду!» — сказав він. Вони запропонували йому шукати своє щастя, і він погодився — тепер їх було п’ятеро.

Досить швидко вони дісталися до маленького, кольорового села, де зустріли червоного півня.

«Куди ви всі йдете?» — запитав півень.

«Ми йдемо шукати своє щастя», — відповіли вони, і запитали, чи хоче він піти з ними. Півень, закінчивши свою ранкову роботу по пробудженню всіх, закричав радісне “ТАК”.

Шукати своє щастя здавалося цікавою і захоплюючою справою!

І так Максим і шість тварин вирушили у свою подорож. Через деякий час сонце почало сідати за горизонт, і небо стало сутінковим і темним. Вони почали шукати місце, де могли б переночувати. Вони стали на вершині пагорба, побачивши нижче будинок з увімкненими в одній кімнаті світлами.

«Всі залишайтеся тут! Я піду й подивлюся всередині», — сказав Максим до тварин. Вони кивнули й застигли на місці, тихіше за мишей і нерухомі, як дерева. Максим підкрався до вікна й заглянув всередину. Там була група величезних, потворних, беззубих розбійників, що сиділи в колі. Посередині кола на підлозі була величезна купа здобичі! Він побачив багато золотих зливків і тонн діамантів. Коли він повернувся до своїх друзів, Максим розповів їм, що він побачив.

Вони обговорювали, що їм робити, деякий час, потім Максим сказав: «Давайте будемо мовчати, коли підемо до дверей. Я порахую до трьох і відкрию їх, ви вбіжите всередину якомога швидше. Не забудьте робити якомога більше шуму!»

Це був хороший план, і вони зробили саме так, як він сказав. Максим розбив двері. Що сталося далі, шокувало розбійників. Кішка мяукала, верещала й шипіла з усієї сили. Пес гавкав і вивав. Козел жував бандитську сорочку. Бик стукав копитами по дерев’яній підлозі. Півень закукурікав на все горло, махаючи крилами. Був такий страхітливий шум, що бандити відразу кинулися на п’яти і втекли.

Друзі сміялися від захоплення, знайшовши свої багатства. Але Максим хвилювався, що розбійники можуть повернутися. Може, посеред ночі, щоб забрати їх назад. Він подумав хвилинку, а потім дав кожному завдання.

Кішка залізла на крісло біля дверей і лягла на сидіння. Пес стрибнув на маленький столик. Козел стрибнув по сходах, щоб сховатися в шафі. Бик пішов вниз до підвалу. Півень полетів на дах.

А Максим? Ну, Максим вимкнув світло й пішов спати. Це був довгий день, і він був дуже втомлений!

Розбійники не були просто величезними, потворними й беззубими. Вони також були не дуже розумними. Однак вони скоро зрозуміли, що залишили всі свої скарби. Вони повернулися і побігли назад до будинку. Коли вони туди дісталися, відправили наймолодшого зі своєї команди вперед подивитися всередину. Потайки вони всі були занадто налякані, щоб йти й дивитися самим.

Коли молодий грабіжник увійшов до будинку, він обережно йшов біля стіні та тримав руки перед собою, поки не відчув крісло в темряві. Він сів на нього, прямо на кішку, розчавивши її! Кішка збожеволіла й подряпала його по всьому.

Молодий злодій стрибнув із крісла і вбіг прямо на столик, де пес вкусив його за руку й не відпускав. Молодий розбійник тягнув і тягнув і нарешті вирвався.

Намагаючись знайти місце, де сховатися, бідний молодий злодій побіг по сходах. На жаль, коли він дістався до верху, козел вискочив із шафи. Він дав йому по заду своїми рогами, потім обернувся і копнув задніми копитами. Це збило розбійника прямо вниз по сходах і аж до підвалу.

Той самий підвал, де чекав бик, щоб наскочити на нього. Молодий, побитий розбійник обернувся і побіг геть якомога швидше. Він один раз подивився через плече, щоби переконатися, що ніхто не йде за ним.

З будинку лунав жахливий галас. Як тільки він дістався до інших розбійників, вони побачили, що він у жахливому стані. Він розповів їм про жахливих монстрів, і його історія налякала їх усіх. 

Розбійники втекли, ні на секунду не зупиняючись. І ніколи не озираючись назад.

Максим і його друзі знайшли свої багатства й жили щасливо до кінця своїх днів.

Кінець!

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 3.9 / 5. Кількість голосів: 23

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: