ForKids.org.ua » Казки для дітей онлайн українською » Сучасні казки » Тимур і зубна фея та чому важливо чистити зуби

Тимур і зубна фея та чому важливо чистити зуби

Казка на ніч для дітей. Тимур і зубна фея та чому важливо чистити зуби

Опис казки: Тимур і зубна фея та чому важливо чистити зуби

Тимур не любив чистити зуби, поки не зустрів зубну фею. Які подарунки вона дарує дітям, які дбають про свої зуби? Прочитай і дізнайся!

Читайте онлайн казку: Тимур і зубна фея та чому важливо чистити зуби!

Це відбувалося щовечора. Тимур знав, що незабаром йому зателефонує мама. Це завжди відбувалося так: «Тимуре, час закінчувати гратися і йти чистити зуби!»

Тимур зовсім не любив чистити зуби. Він вважав за краще продовжувати грати зі лего або розглядати книжку з картинками.

Але незабаром усе зміниться.

Одного разу Тимур відкусив великий шматок яблука, й один із його зубів застряг у ньому. Його охопив страх.

«Що сталося з моїм зубом? У мене тепер дірка. Чи виросте в мене новий зуб?» — запитав Тимур.

На щастя, його мама була поруч, щоб допомогти йому заспокоїтися. Вона пояснила, що на його місці виросте більший і міцніший зуб. Цей новий зуб залишиться назавжди, якщо його правильно чистити.

«Якщо хочеш, можеш показати свій зуб зубній феї!» — запропонувала мама Тимура.

«Що таке зубна фея? І що вона буде робити з моїм зубом?» запитав Тимур. Йому стало дуже цікаво. Але мама сказала, щоб він набрався терпіння і все дізнався сам.

Тож Тимур вирішив розлучитися зі своїм зубом. Того вечора перед сном він поклав його в маленьку коробочку біля вікна. І став чекати. Він вирішив не спати, поки не побачить зубну фею на власні очі.

«Цікаво, як вона виглядає? І як вона потрапляє до моєї кімнати?«Чим більше запитань виникало в Тимура, тим більше йому хотілося спати.

Він заснув і пропустив прихід зубної феї.

Коли він прокинувся, його зуб зник. Замість нього в коробочці лежала маленька записка.

«Мамо, мій молочний зуб пропав!» — схвильовано сказав він. «Але на його місці лежить записка!»

Його мама поспішила прочитати йому записку.

Любий Тимуре, я зубна фея, і сьогодні вночі я знайшла твій молочний зуб. Дякую тобі за цей чудовий подарунок. Перший зуб, який втрачає дитина, завжди найцінніший. Я хочу дати тобі дещо взаміну. Слухай уважно. Бачиш, як багато зірок на небі вночі? Я візьму кожен із твоїх молочних зубів і перетворю їх на зірки на небі. Але для цього вони мають яскраво сяяти, щоб їх було видно здалеку. Переконайся, що ти завжди добре чистиш зуби, і поклади втрачений зуб у цю скриньку для мене. Натомість я подарую тобі сни про найзахопливіші пригоди, які ти тільки можеш собі уявити!

Тепер Тимур із нетерпінням чекав, коли в нього випаде наступний зуб. Але до того часу він завжди сумлінно доглядав за своїми зубами, щоб вони сяяли. А щовечора, радісно чистячи зуби, він дивився у вікно на зорі, що мерехтіли на небі.

Так Тимур став дружити із зубною феєю. Кожного разу, коли в нього випадав зуб, він отримував нову зірку на небі й нову пригоду в сні. Він також розповідав своїм друзям про зубну фею і її подарунки. І всі діти стали більше дбати про свої зуби, щоб вони були чисті й сяючі. А зубна фея раділа, що має так багато друзів, які дарують їй свої молочні зуби. І вона завжди дарувала їм солодкі сни.

Бажаю всім дітям, які добре чистять зуби, солодких снів!

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.7 / 5. Кількість голосів: 78

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: