Перша подорож до Місяця

Історія для дітей. Перша подорож до Місяця.

Опис історії: Перша подорож до Місяця

Читайте захоплюючу історію про хлопчика Ніла, який мріяв літати і став першою людиною на Місяці. Дізнайтеся про силу мрій і як досягти найвищих вершин у житті!

Читайте онлайн: Перша подорож до Місяця!

Жив собі в маленькому містечку хлопчик на ім’я Ніл. Із самого дитинства Ніл захоплювався літаками. Йому було всього два роки, коли тато вперше взяв його на авіашоу. Відтоді Ніл не міг відірвати очей від літаків. Він бігав по квартирі з розкинутими руками, уявляючи себе льотчиком, а його кімната була заповнена моделями літаків.

У Ніла з’явилося двоє молодших братиків, і батьки мали менше часу для його хобі. Але йому подобалося гратися з братом і сестрою, і він мріяв про те, як вони виростуть і разом гратимуть у літаки.

Коли Нілу виповнилося шість років, тато підготував для нього величезний сюрприз. Вони поїхали до аеропорту, і Ніл із захопленням вигукнув: 

«Тату, дивись — це ж Боїнг 307! А поруч літак Форда, а за ним ще один Боїнг! Це фантастично бачити їх так близько!»

«А ми ще не на місці,» –  посміхнувся тато. Ніл не знав, що на них чекає оглядовий політ. Коли вони піднялися на борт літака, Ніл був на сьомому небі від щастя. Він побачив свою школу й навіть їхній будинок із висоти пташиного польоту. 

«Це найкращий день у моєму житті!» — вигукнув він.

Після цього Ніл мріяв знову полетіти, але він знав, що польоти дорогі. Тому він почав косити газони, щоб заробити гроші. Він працював старанно і вже в шістнадцять років отримав ліцензію пілота. Наступного року він почав вивчати авіаційну інженерію.

Ніл навчався всього, що стосувалося літаків, і навіть пройшов спеціальну програму підготовки військового льотчика. Він брав участь у важливих польотах і вчився виконувати небезпечні маневри. Він ніколи не хизувався своїми досягненнями, але одного разу прошепотів мамі: «Мамо, колись я хотів би полетіти в космос.”

Як завжди, Ніл працював над здійсненням своєї мрії. Він подав заявку до космічної програми НАСА і його прийняли! Щодня він старанно готувався. Одного ранку керівник викликав його до офісу.

«Ніле, ти завжди ретельно готується. Ми вирішили призначити тебе командиром космічного польоту Аполлон-11. Ти полетиш на Місяць!»

Серце Ніла вистрибнуло від радості. Він знав, що попереду багато роботи, але був у захваті від завдання. Разом із двома колегами він мав провести місяці тренувань і підготовки. Політ у космос — це величезне випробування. Вони тренувалися в центрифузі, великій сталевій кулі, що оберталася, піддаючи їх великим силам, щоб звикнути до екстремального тиску під час запуску ракети та різних маневрів.

Настав день запуску: 16 липня 1969 року. Ніл і його колеги в громіздких скафандрах зайшли на борт Аполлона-11, пристегнулись і чекали відліку.

Ракета швидко піднялася в атмосферу і вийшла на орбіту Землі. Через кілька годин вони вже були на орбіті Місяця. На четвертий день місії настав чарівний момент. Ніл і його колега Базз сіли в маленький місячний модуль, який відділився від ракети. Повільно вони приземлилися на Місяць.

«Ми це зробили, друже,» –  сказав Базз. «Ми тут!»

«Ми це зробили!» — повторив Ніл, запитуючи: «Ти готовий стати першою людиною на Місяці?»

Базз посміхнувся і похитав головою. 

«Не сміши, Ніле. Ти присвятив своє життя польотам. Ти заслуговуєш бути першою людиною на Місяці. Іди.»

Вони ще трохи поговорили, перш ніж двері модуля відкрилися. 

Ніл вийшов і спустився по драбині. Понад шістсот мільйонів людей дивилися по телевізору, як він обережно ступив на поверхню Місяця у своїх «місячних черевиках». Зі сльозами на очах він промовив: «Маленький крок для людини, але гігантський стрибок для людства».

І так, завдяки своїй мрії, наполегливій праці, навчанню та тренуванням, Ніл Армстронг став першою людиною, яка ступила на Місяць. Його історія показує нам, що важливо мріяти і ніколи не здаватися. Щоб досягти своїх мрій, треба працювати старанно і бути наполегливими, навіть коли стикаєшся з труднощами.

Дорогі маленькі читачі, пам’ятайте: кожен з вас може досягти найвищих вершин у житті. Мрійте сміливо, працюйте наполегливо, вчіться новому та тренуйте свої вміння. І одного дня, можливо, саме ви досягнете чогось надзвичайного та зробите свій гігантський стрибок для всього людства.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.8 / 5. Кількість голосів: 79

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: