Казки для дітей 2-3 років

Казки для дітей 2-3 років

Запрошуємо до світу казок для дітей 2-3 років!

Для маленьких дітлахів від 2 до 3 років, що лише розпочинають своє захоплююче пізнання світу, читання казок стає чудовим способом розвитку фантазії та мовленнєвих навичок. На нашому сайті ми раді представити вам великий вибір коротких та цікавих казок, які можна читати вашому маляті на ніч.

Наша підбірка казок для найменших дітей 2-3 років:

Друзі під світлом зірок. Казки для дітей онлайн українською

Дружба під світлом зірок

Пориньте в чарівний світ парку, де білочка Соня, їжачок Тимко й голубка Міра знаходять нові способи веселитися без світла. Вони відкривають, що дружба і природа можуть зробити ночі яскравими!
Читати казку
Пригоди маленького курчати. Казки на ніч про тварин

Пригоди маленького курчати

Маленьке курча загубилося на великій фермі і вирушило у захопливу подорож, шукаючи дорогу додому. Чи знайдеться для нього затишне місце на нічліг? Читайте, щоб дізнатися!
Читати казку
Казка у віршах. Чотири пори року. Наталя Забіла

Чотири пори року

Казка у віршах: Чотири пори року — чарівна подорож крізь весну, літо, осінь та зиму з дівчинкою Весною та її друзями. 🌷☀️🍂❄️
Читати казку
Казка для дітей про тварин. Вовк та семеро козенят

Вовк та семеро козенят

Казка розповідає історію старої кози, яка мала семеро козенят. Одного дня, вирушаючи до лісу за їжею, вона попереджає своїх дітей про небезпеку від вовка. А ось що трапилося далі дізнаєтеся, як…
Читати казку
1 2 3 4 5 6

Найпопулярніші розвиваючі казки для малят 2-3 років

Ці казки точно сподобаються дитині 2 чи 3 років:

  1. Колобок – Ця казка про невгамовний колобок, який втікає від різних тварин, навчить вашого малятка про різноманітність та важливість обачності.
  2. Казка про Рукавичку – Ця чарівна казка розповідає про дідуся, бабусю та веселу Рукавичку. Вона допоможе вашому малюкові зрозуміти, що дружба та допомога є надзвичайно важливими.
  3. Ріпка” – Казка про діда, який посадив велику ріпку, але не міг її вирвати. Він попросив допомоги у своєї баби, дочки, собачки, киці і мишки. Лише коли всі разом потягнули, вони змогли вирвати ріпку.
  4. “Курочка Ряба – Казка про те, як дід та баба мали курочку рябу, яка знесла їм золоте яйце. Вони не могли розбити його, але мишка випадково збила його зі столу.

Дивіться більше казок для дітей:

Запрошуємо вас відкрити для своєї дитини 2-3 років чарівний світ казок, який розширить її уяву та навчить важливим життєвим урокам.

Нехай кожна ніч буде сповнена чудесами та пригодами з нашими чарівними казками!

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.1 / 5. Кількість голосів: 7

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!