ForKids.org.ua » Як намалювати » 22 класні 3д малюнки по клітинкам: просто, цікаво, корисно

22 класні 3д малюнки по клітинкам: просто, цікаво, корисно

3д малюнки по клітинкам

Ви любите малювати по клітинкам?

А що, якщо ми скажемо вам, що ви можете створювати дивовижні об’ємні малюнки на папері? Так, це можливо, і ми підготували для вас підбірку гарних 3д малюнків, які ви можете легко перемалювати собі в зошит у клітинку. Ви будете здивовані, як просто й цікаво створювати такі шедеври!

Як правильно малювати 3д малюнки?

Щоб намалювати 3д малюнок, вам потрібно дотримуватися кількох правил:

 • Оберіть малюнок, який вам подобається, і подивіться, як він розбитий на клітинки. Кожна клітинка відповідає одній клітинці у вашому зошиті.
 • Починайте малювати з лівого верхнього кута зошита й рухайтеся по рядках зліва направо. Намалюйте контури малюнка, дотримуючись форми й розміру клітинок.
 • Заливайте кольором ті частини малюнка, які мають бути зафарбовані. Ви можете використовувати олівці, фломастери, крейду або інші матеріали. Старайтеся не виходити за межі контурів і рівномірно розподіляти колір.
 • Додайте тіні і світло, щоб створити ефект об’ємності. Для цього ви можете використовувати темніші і світліші відтінки основного кольору або чорний і білий олівець. Тіні розташовуються на тих частинах малюнка, які віддаляються від джерела світла, а світло — на тих, які наближаються до нього.
 • Ось і все, ваш 3д малюнок готовий! Подивіться на нього під різними кутами й поміркуйте, як ви змогли створити таку ілюзію на плоскому аркуші паперу.

Яка користь від малювання 3д малюнків?

Малювання 3д малюнків не тільки веселе й захоплююче заняття, але й корисне для вашого розвитку. Ось деякі переваги, які ви можете отримати від цього хобі:

 • Розвиваєте свою уяву і творчість, навчаєтеся бачити об’єкти в тривимірному просторі й передавати їх на плоскій поверхні.
 • Тренуєте свою увагу й концентрацію, навчаєтеся бути точними й аккуратними, слідкувати за пропорціями й перспективою.
 • Релаксуєте і знімаєте стрес, насолоджуєтеся процесом малювання і результатом своєї роботи, отримуєте задоволення від свого успіху і прогресу.
 • Розважаєтеся і веселитеся, ділитеся своїми малюнками з друзями й родиною, порівнюєте свої роботи з іншими, берете участь у конкурсах і виставках.

Як придумати самому такі малюнки?

Якщо ви вже опанували техніку малювання 3д малюнків по клітинкам і хочете спробувати щось нове, ви можете придумати свої власні малюнки. Для цього вам потрібно:

 • Обрати тему або ідею для вашого малюнка. Це може бути будь-який предмет, тварина, рослина, символ, літера, цифра, геометрична фігура тощо.
 • Намалювати ескіз вашого малюнка на окремому аркуші паперу. Подумайте, як ви хочете зробити його об’ємним і з якого кута ви будете на нього дивитися.
 • Перенести ваш ескіз на зошит у клітинку, розбивши його на дрібні частини. Старайтеся зберегти форму й розмір вашого малюнка, а також додати деякі згини і вигини, щоб створити ефект глибини.
 • Заливати кольором, додавати тіні і світло, як ми вже розповідали вище. Ви можете використовувати будь-які кольори, які вам подобаються, або зробити ваш малюнок чорно-білим.
 • Подивитися на свій малюнок під різними кутами й порадіти своєму творінню!

Ми сподіваємося, що наша стаття вам сподобалася і ви знайшли для себе багато цікавих ідей для малювання. Малюйте 3д малюнки по клітинкам і отримуйте задоволення від свого хобі!

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.3 / 5. Кількість голосів: 13

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: