ForKids.org.ua » Статті про дітей » Пес Патрон — символ України

Пес Патрон — символ України

Пес Патрон символ України

Патрон — справжній герой, який заслужив своє місце як символ України

Собака породи джек-рассел-тер’єр на ім’я Патрон стала справжнім героєм та улюбленцем дітей в Україні. Народжений у 2019 році, він виконує роль винюхувача вибухових пристроїв для Державної служби з надзвичайних ситуацій. Під час російсько-української війни Патрон здобув велику популярність та став офіційним символом Міжнародного координаційного центру з питань гуманітарного розмінування.

Пес Патрон це символ України

Патрон працює в ДСНС із віку 6 місяців і на квітень 2022 року йому вже виповнилося 2,5 роки. Він називається талісманом загону піротехніків у Чернігівській області та зображений на багатьох художніх роботах у своєму іменному жилеті.

Патрон має велику популярність серед українців та дітей. У нього є власна сторінка в Instagram з більш ніж 400 тисячами підписників. Він став символом незламності українського народу та боротьби з російськими військовими. Патрон також з’явився в анімаційному мультфільмі на YouTube та отримав численні нагороди, включаючи нагороду «PalmDogManitarian» на Канському кінофестивалі.

Рост популярності Патрона може бути частиною інформаційної стратегії України в ході вторгнення Росії, що включає використання вірусних відеороликів з історіями про війну. Це також допомогло привернути увагу до проблеми розмінування території України.

Пес Патрон символ України

Пес Патрон став першим собакою, якому було присвоєно звання «Пес доброї волі» від UNICEF. У січні 2023 року він був нагороджений медаллю «За віддану службу», а його господар отримав орден «За мужність III ступеня».

Пес Патрон — це не лише винюхувач вибухових пристроїв, а й символ мужності та незламності українського народу. Він став популярним та улюбленим серед дітей, а його історія стала натхненням для багатьох мультфільмів та відео сюжетів. Патрон — справжній герой, який заслужив своє місце як символ України.

Слідкуйте за Псом Патроном в Іnstagram та донатьте на ЗСУ!!!

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 3

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: