ForKids.org.ua » Школа » Розповідь про людину, відповідно до характерис­тики Дж. Роулінг

Розповідь про людину, відповідно до характерис­тики Дж. Роулінг

Розповідь про успішну людину

Приклад розповіді про вашого знайомого чи знайому або про видатну людину, яка відповідає наведеній характерис­тиці Дж. Роулінг

Мій двоюрідний брат Олексій є надзвичайною людиною. Він генеральний директор своєї власної компанії, яка займається розробкою ігор. Олексій використовує свій статус і вплив, щоб розвинути не тільки свої ділові якості, а й ділові якості тих, у кого їх немає. Він наймає молодих талановитих програмістів, художників і дизайнерів, навіть якщо вони не мають досвіду або освіти. Він також допомагає тим, хто не має нічого.

Мій двоюрідний брат регулярно пожертвовує частину свого прибутку на благодійність, підтримує соціальні проекти й організації, які змінюють життя людей на краще. Він вибирає не лише сильних, а й слабких. Олексій завжди готовий дати пораду, підтримку або дружнє плече. Він — приклад того, якими ми всі могли б бути, якби мали таку ж відвагу, доброту і відповідальність. Я думаю, що вами також була б пишатися ваша сім’я, а також тисячі та мільйони людей, реальність яких ви можете змінити, як Дж. Роулінг.

Не знаєте, як написати твір, виконати будь-яке інше завдання чи підготуватися до іспиту або НМТ? 🤷
Ми маємо рішення для вас!👇

Переваги Buki School:

  • низькі ціни за індивідуальні заняття;
  • безкоштовний перенос занять;
  • 1 урок в подарунок 🎁 при придбанні пакету уроків;
  • індивідуальні заняття 1:1 з професійним викладачем;
  • індивідуальний підхід до програми навчання відповідно до цілей.

Наведений твір є лише прикладом!

Залежно від завдання, яке ви отримали від свого вчителя, вам потрібно змінити структуру та змісту вашого твору. Необхідно звернути увагу на завдання та його вимоги, та пристосувати зміст твору до цього.

Головне — це створити зрозумілий та цікавий текст, який демонструє вашу здатність мислити та висловлювати свої ідеї.

Характристика Дж. Роулінг

Якщо ви використовуєте свій статус і вплив, щоб розвинути не тільки свої ділові якості, а й ділові якості тих, у кого їх немає; якщо ви вибираєте не лише сильних, а й слабких; якщо ви мо-жете допомогти тим, хто не має нічого, то вами буде пишатися ваша сім’я, а також тисячі та мільйони людей, реальність яких ви можете змінити (Дж. Роулінг)

Зауваження!

Рекомендується перевіряти написання та граматику зазначених тут матеріалів у професійних вчителів чи репетиторів перед їх використанням.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: