ForKids.org.ua » Школа » Приклади есе на тему: “Як я перемагаю свої лінощі”

Приклади есе на тему: “Як я перемагаю свої лінощі”

Твір. Як я перемагаю свої лінощі

Есе: Як я перемагаю свої лінощі

Я вважаю, що найкращий спосіб подолати лінощі — це мати чіткий план дій. Я завжди ставлю перед собою конкретні завдання, які я хочу виконати упродовж дня, тижня, місяця. Я записую їх у свій щоденник або на стікерах, які я приклеюю на свій стіл. Так я не забуваю про свої пріоритети й не відволікаюся на дрібниці.

Ще один спосіб побороти лінощі — це знайти мотивацію. Я намагаюся уявити собі, які переваги я отримаю, якщо я зроблю те, що я повинен зробити. Наприклад, якщо я вивчу англійську мову, я зможу спілкуватися з людьми з усього світу, подорожувати, читати цікаві книги, дивитися фільми без субтитрів. Якщо я займуся спортом, я покращу своє здоров’я, фізичну форму, самопочуття. 

Нарешті, ще один спосіб перемогти лінощі — це не бути занадто строгим до себе. Я розумію, що я не можу бути ідеальним у всьому, що я роблю. Я допускаю, що я можу помилитися, зазнати невдачі, втратити інтерес. Тому я не картаю себе за це, а навпаки, намагаюся знайти позитивні сторони в будь-якій ситуації та дозволяю собі відпочивати, розважатися, насолоджуватися життям.

Я впевнений, що кожен із нас може перемогти свої лінощі, якщо захоче. Головне не втрачати цілі. 

Не знаєте, як написати твір, виконати будь-яке інше завдання чи підготуватися до іспиту або НМТ? 🤷
Ми маємо рішення для вас!👇

Переваги Buki School:

  • низькі ціни за індивідуальні заняття;
  • безкоштовний перенос занять;
  • 1 урок в подарунок 🎁 при придбанні пакету уроків;
  • індивідуальні заняття 1:1 з професійним викладачем;
  • індивідуальний підхід до програми навчання відповідно до цілей.

Тропи — це виражальний засіб, прикметною особливістю якого є вживання слова чи сполуки слів у переносному значенні: золоті руки (епітет), збірка В. Стуса «Веселий цвинтар» (оксиморон), гроші тануть (метафора), танцюють сніжинки (персоніфікація) та ін.

Риторичні фігури — синтаксичні конструкції, що мають умовно-діалогічний характер, тобто риторичне запитання не потребує відповіді, а риторичне звернення —реакції того, до кого воно спрямоване: Скільки тисячоліть ти, Земле, крутишся?!

Наведений твір є лише прикладом!

Залежно від завдання, яке ви отримали від свого вчителя, вам потрібно змінити структуру та змісту вашого твору. Необхідно звернути увагу на завдання та його вимоги, та пристосувати зміст твору до цього.

Головне — це створити зрозумілий та цікавий текст, який демонструє вашу здатність мислити та висловлювати свої ідеї.

Зауваження!

Рекомендується перевіряти написання та граматику зазначених тут матеріалів у професійних вчителів чи репетиторів перед їх використанням.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: