ForKids.org.ua » Безкоштовні розмальовки для дітей у PDF » Алфавіт » Англійський алфавіт: шаблони-розмальовки, прописи, букви

Англійський алфавіт: шаблони-розмальовки, прописи, букви

Вчимося писати літери англійського алфавіту A, B

Запам’ятайте всі літери англійського алфавіту, навчіться писати букви по прописам!

На кожному шаблоні розміщено по дві англійські літери, тварина її назва, яка відповідає цій літері. Наприклад, на одному шаблоні може бути літера «A» і тварина «Ant» (мураха), на іншому — літера «B» і тварина «Bear» (ведмідь). Також на кожному шаблоні є нижче ж ліній, де діти можуть практикуватися в написанні цієї літери.

Такі шаблони ідеально підходять для індивідуальних занять чи в школах або садочку для знайомства дітей з англійським алфавітом.

І, що найкраще, усі розмальовки можна безкоштовно завантажити та роздрукувати. Це означає, що ви можете вибрати багато різних шаблонів, щоб створити свою власну колекцію. Завдяки шаблонам-розмальовкам діти можуть із легкістю вивчити всі літери англійського алфавіту, а також вивчити їх правильно вимовляти.

Нашому сайті ви можете знайти багато різних шаблонів-розмальовок для вивчення англійської мови.

Веселого навчання!

Також вам може бути цікаво:

Що ж таке розмальовка чи розфарбовка?

Це книга або сторінка з контурними зображеннями для розфарбовування різних композицій олівцями, фарбами, фломастерами або іншими художніми засобами. Усі контури зображення вже надруковані, але ціле кольори обираєте ви.

Завантажте та роздрукуйте!

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.8 / 5. Кількість голосів: 4

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: