ForKids.org.ua » Безкоштовні розмальовки для дітей у PDF » Гриби » Розмальовки грибів, грибних будинків

Розмальовки грибів, грибних будинків

Гриби унікальні, вони представлені величезною кількістю різновидів і відрізняються між собою. Важливо знати, що гриби не відносять до рослин чи тварин.

Гриби ростуть по всьому світу в лісах або трав’янистих місцях, де є багато вологи. Деякі види грибів є звичайною їжею, але інші Отруйні гриби можуть спричиняти тяжкі захворювання, тому діти ніколи не повинні збирати та їсти гриби, що ростуть у дикій природі, якщо вони не з фахівцем, який знає, які з них можна їсти.

Гриби різноманітні за кольором і формою. Часто гриби, виглядають як маленька біла парасолька, та складаються з капелюшка й ніжки.

Грибочки можуть бути червоними, жовтими, сріблясто-блакитними, рожевими, оранжевими, зеленими, коричневими або чорними. Вони також можуть приймати різні форми. Деякі схожі на м’ячі, інші як дзвіночки чи зірочки.

Найпопулярніші у їстівні гриби це: білий гриб, лисичка справжня, маслюк звичайний опеньок луговий, печериці, підберезовик, рижик та сироїжка.

Найнебезпечнішим для життя не їстівними та отруйними грибами є: мухомори, бліда поганка, несправжні опеньки.

Грибам навіть не потрібне сонячне світло, щоб рости! Уявіть, як це було б постійно жити в темряві!

Завантажте, роздрукуйте та скористайтеся підбіркою безкоштовних розмальовок грибів та грибних будиночків із сайту ForKids, щоби познайомити дітей із грибочками та правилами поводження з ними.

Що ж таке розмальовка, розфарбовка чи малювалка?

Це книга або сторінка з контурними зображеннями для розфарбовування різних композицій олівцями, фарбами, фломастерами або іншими художніми засобами. Усі контури зображення вже надруковані, а кольори обираєте ви.

Завантажте та роздрукуйте!

Безкоштовно скачати всі розмальовки у найкращій якості та одним PDF файлом для друку Ви можете за посиланням нижче:

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: