ForKids.org.ua » Безкоштовні розмальовки для дітей у PDF » Розмальовки тварин » Звірі (ссавці) » 33 розмальовки Кози-Дерези, кольорових козенят та цапа, а також цікаві факти

33 розмальовки Кози-Дерези, кольорових козенят та цапа, а також цікаві факти

Українську народну казку «Коза-дереза» всі знають та люблять із дитинства.

Слово «дереза» означає надокучливу людину чи сварку. Історія про пригоди Кози-Дерези дуже символічна та повчальна як для дівчат, так і для хлопців.

Прочитайте з дитиною казку «Коза-дереза». Роздрукуйте ці розмальовки, малюйте та обговорюйте разом сюжет казки. Так дитина зможе краще зрозуміти й запам’ятати її зміст.

Розмальовки з кольоровим прикладом це гарний спосіб познайомити дітей із різними відтінками кози, цапа чи козеня. Скачайте розмальовки та роздрукуйте та фантазуйте з дітьми!

Для завантажити однієї розмальовки просто натисніть на картинку нижче. Також ви можете скачати PDF файл та роздрукувати відразу декілька розмальовок у найкращій якості.

Розмальовки до казки “Коза-Дереза”

Щоб веселіше малювалося розкажіть дитині цікаві факти про кіз:

  1. Кози є товариськими тваринами, тому вони впадають у депресію, якщо їх відокремлюють або ізолюють від своїх друзів.
  2. Кози дуже розумні й допитливі тварини. Їх допитливий характер проявляється в постійному бажанні досліджувати все незнайоме, на що вони потрапляють.
  3. Вони спілкуються між собою за допомогою бекання. Матері часто кличуть своїх дітей, щоби переконатися, що вони залишаються поруч. Коза й козенята розпізнають крик один одного незабаром після пологів.
  4. Вони дуже вибагливі в їжі. У них чутливі губи, якими вони шукають смачну та чисту їжу. Іноді вони відмовляються їсти сіно, по якому ходили.
  5. Кози використовують звук чхання як сигнал тривоги. Вони чхають, щоби попередити один одного про небезпеку.
  6. Кози не люблять воду. Вони краще стрибнуть через калюжу, ніж стануть у неї.

Що ж таке розмальовка, розфарбовка чи малювалка?

Це книга або сторінка з контурними зображеннями для розфарбовування різних композицій олівцями, фарбами, фломастерами або іншими художніми засобами. Усі контури зображення вже надруковані, а кольори обираєте ви.

Завантажте та роздрукуйте!

Безкоштовно скачати всі розмальовки у найкращій якості та одним PDF файлом для друку Ви можете за посиланням нижче:

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: