ForKids.org.ua » Безкоштовні розмальовки для дітей у PDF » Дерева » 16 розмальовок гірських пейзажів

16 розмальовок гірських пейзажів

Що намалювати на гірському пейзажі?

  1. Намалюйте велику гірську вершину. Використовуйте коричневі, сірі та зелені кольори, щоб зобразити каміння, траву та дерева, які ростуть на горах.
  2. Намалюйте водоспад, який падає з високої скелі. Використовуйте білі та сині кольори, щоб зобразити воду, а також коричневі та зелені кольори, щоб зобразити каміння та рослини.
  3. Намалюйте гірське озеро, у якому відбиваються вершини гір. Використовуйте сині, зелені та коричневі кольори, щоб зобразити воду, траву та каміння.
  4. Намалюйте гірську тварину, яка живе на горах, наприклад, козу, ведмедя або оленя. Використовуйте коричневі, сірі та зелені кольори, щоб зобразити тварину та її оточення.

Спочатку можете скористатися безкоштовними розмальовками для друку гірських пейзажів, а потім вже і малюйте самі.

Як гарно описати гірський пейзаж?

Гірський пейзаж — це красива й мальовнича місцевість, де гірські вершини височать над зеленою. Високі, сірі скелі б’ються об гірські гребені, а сонце яскраво світить на небі. Дороги та стежки в’ються через долини та підйоми, а гірські потоки гуркочуть вниз по скелях.

На гірських схилах ростуть дерева, що вкривають землю. За ними можна побачити зелені луки та густі зарості кущів, де живуть різноманітні тварини. Зайці бігають по горах, ведмеді гуляють через діброви, а кози пасуться на великих схилах.

За гірськими хребтами можна побачити різнокольорові сходи та заходи сонця. А коли на небі над горами з’являється повний місяць, він освітлює долини зі своїм блакитним сяйвом.

Усі ці красиві деталі створюють незабутній гірський пейзаж, який можна спостерігати й насолоджуватися ним протягом усього дня.

Ці розмальовка добре підходять для підготовки до шкільного предмету «Мистецтво» за підручниками Лобова, О. В., Калініченко О.В., Аристова Л.С., Кондратова Л.Г., Лємешева Н.А., Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М., Кізілова Г.О., Шулько О.А., Рубля Т.Є., Щеглова Т.Л., Мед І.Л.

Що ж таке розмальовка, розфарбовка чи малювалка?

Це книга або сторінка з контурними зображеннями для розфарбовування різних композицій олівцями, фарбами, фломастерами або іншими художніми засобами. Усі контури зображення вже надруковані, а кольори обираєте ви.

Завантажте та роздрукуйте!

Безкоштовно скачати всі розмальовки у найкращій якості та одним PDF файлом для друку Ви можете за посиланням нижче:

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: