Слоник і чарівний бант

Слоник і чарівний бант. Казки для дітей українською

Опис казки: Слоник і чарівний бант

Історія про забудькуватого слоненя Петра та його пригоди. Дізнайтеся, як маленький бант допоміг Петру не забути про важливе побачення.

Читайте онлайн казку: Слоник і чарівний бант!

Як усі знають, слони ніколи нічого не забувають.

Так, пам’ять слона — це справді дивовижна річ. Як пастка зі сталі, з якої нічого не вирветься.

Саме тому треба бути дуже обережним, коли позичаєш гроші в слона. Незалежно від того, скільки років пройде, він ніколи не забуде.

Суть у тому, що в слонів чудова пам’ять… за винятком слона – Петра.

Петро, з якихось причин, мав найгіршу пам’ять серед усіх слонів в історії. Він нічого не міг запам’ятати.

Він не міг згадати, де залишив свої речі, що сказав друзям.

Але найгірше було те, що він забував, коли домовлявся про зустрічі з людьми. Усі, хто добре знав Петра, неодноразово бачили, як він приходив дуже пізно з якимось жалюгідним вибаченням або виправданням. Більшість слонів були роздратовані хронічною запізненням Петра (це якщо він взагалі приходив), але вони змирилися із цим.

Але не Оксана.

Оксана була подругою Петра, і їй уже набридло, що він постійно не приходить на зустрічі. Він, звісно, не хотів забувати. Він просто не міг запам’ятати. Але це змушувало Оксану почуватися так, ніби вона для нього неважлива, хоча це було далеко від правди.

Нарешті, після того як він пропустив три побачення поспіль, вона сказала йому прямо:

— Завтра ввечері наша річниця. Якщо ти не прийдеш вчасно на вечерю… ми перестаємо дружити!

Бідний Петро не хотів забути цього разу, тому перед тим, як лягти спати, він зав’язав великий жовтий бант на голові, щоб коли він прокинувся вранці, побачив його в дзеркалі, і це нагадало б йому про його побачення.

Але пам’ять Петра була настільки поганою, що коли він прокинувся вранці й подивився в дзеркало, він побачив бант і знав, що він там, щоб нагадати йому про щось… але, як завжди, він не міг згадати, що саме!

Тепер Петро панікував, бо знав, що те, що він забув цього разу, має бути дуже важливим, якщо він зав’язав той бант, щоб нагадати собі.

Тож він провів решту дня, обійшовши всі місця, де зазвичай проводив час, і запитуючи всіх друзів, з якими колись домовлявся, чи знають вони, що він мав запам’ятати. Але всі вони хитали головами й казали, що не мають жодної ідеї.

День швидко минув, і Петро почав панікувати ще сильніше. Тоді йому прийшла геніальна ідея.

— Оксана! — сказав він. — Вона найрозумніша і точно знає, що я мусив був сьогодні запам’ятати.

Тож він побіг прямо до Оксани, і ще до того, як він зміг запитати її, що він забув, вона повернулася до нього, і її обличчя засяяло.

— Ти згадав! — вигукнула Оксана і поцілувала Петра.

Отож Петро й Оксана чудово провели цей вечір…

Хоча Петро так і не згадав, про що ж той бант був.

Часто ми думаємо, що хтось є забудькуватим, але насправді кожен з нас може іноді щось забути. Щоб пам’ятати важливі речі, люди (як і тваринки в казках) користуються різними нагадуваннями. 

Наприклад, Петро зав’язав бант на голові, а ви можете поставити сповіщення в телефоні, написати собі записку в блокноті чи поставити маленький хрестик на руці.

Тож, діти, якщо хочете пам’ятати все, придумайте свій спосіб запам’ятовування. Це може бути щось просте, але дуже ефективне саме для вас. 

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.9 / 5. Кількість голосів: 12

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: