ForKids.org.ua » Казки для дітей онлайн українською » Сучасні казки » Пригоди в небі на день народження

Пригоди в небі на день народження

Казка на ніч про тварин. Пригоди в небі на день народження

Опис казки про тварин: Пригоди в небі на день народження

Приєднуйтесь до свинки Розіти та її чарівного дня народження, де мрії злітають високо, а дружба рятує святковий день!

Читайте онлайн казку на ніч : Пригоди в небі на день народження!

Розіта з нетерпінням чекала кілька тижнів на свій п’ятий день народження. Вона не могла дочекатися вечірки з усіма своїми друзями. Її хвилювання зростало з кожним днем.

Мама Розіти пекла найсмачніші торти у світі й любила випробовувати нові рецепти. У їхньому домі завжди пахло смакотою. На день народження Розіта вона готувала три різні види тортів. Шоколадний торт, чізкейк і полуничний корж.

Розіта не була впевнена, як вона хоче прикрасити будинок і сад, або як будуть виглядати її запрошення. Вона знала, що хоче запросити кожного гостя особисто. Риючись у шухлядах своєї кімнати в пошуках натхнення, вона знайшла сумку, повну яскравих повітряних кульок.

«Я знаю!» — подумала вона. «Коли я роздаватиму запрошення, я дам кожному з моїх друзів по кульці. Тоді, коли вони прийдуть на мою вечірку, ми зможемо надути їх і разом прикрасити подвір’я».

Мама Розіти допомогла їй зробити запрошення, і вони рознесли їх по домівках її друзів того ж дня по дорозі за свіжою полуницею.

Наступного ранку батьки Розіти розбудили її піснею про день народження та полуничним тортом із п’ятьма різнокольоровими свічками на ньому. Бабуся і дідусь уже приїхали. Стіл був прикрашений і заставлений гарно запакованими подарунками.

Розіта була дуже щаслива. Особливо їй сподобався новий самокат. Вона вийшла на вулицю, щоб випробувати його.

Вона тренувалася тримати рівновагу й незабаром змогла досить добре їздити на самокаті. Вона була настільки зосереджена, що втратила лік часу й була здивована, коли на її вечірку почали прибувати перші гості. Вона показала їм свій новий самокат і продемонструвала нові трюки.

Кролик Даніель уже надув свою фіолетову кульку і тримав її високо в повітрі. Їжачок зробив те саме зі своєю червоною кулькою. Мишеня принесло свою жовту кульку. Борсук, лисиця і білка прибули наступними, кожен зі своїми синіми, зеленими й помаранчевими кульками.

Усі привітали Розіту з її днем народження і вручили їй подарунки. А щоб лапки були вільні, друзі Розіта прив’язали свої різнокольорові кульки до її самоката.

До нього вже було прикріплено багато різнокольорових кульок, тоді мишеня підійшло, щоби прив’язати свою. Але раптом сильний порив вітру підхопив кульки й підняв самокат у повітря разом із Розітою, яка стояла на ньому.

Мишеня, яке все ще зав’язувало мотузку своєї кульки, тепер чіплялося за кермо, поки вони піднімалися все вище і вище. Незабаром вони опинилися над дахом будинку Розіти.

І тут вони помітили, що Даніеля теж підхопило! Він висів на задньому колесі самоката, а його вуха від страху настовбурчилися. Їжачок, який намагався утримати самокат і своїх друзів на землі, тримав за ноги Даніеля.

Розіта першою повернула собі контроль.

«Тримайся міцніше! Я тебе витягну!» — сказала вона, простягнувши своє копито до кролика й затягнувши його та їжачка на скутер. Тепер вони вчотирьох стояли на скутері, але самокат продовжував летіти над селом.

Вони змогли трохи розслабитися, оскільки їм більше не загрожувала небезпека.

«Звідси все таке гарне — і таке крихітне!» — сказала мишка.

«Але як ми спустимся назад?» — запитав кролик.

Тим часом усі гості свята з тривогою спостерігали. Бабуся з мамою боялися, що вони всі впадуть.

«Я ніколи не бачив нічого подібного», — сказав дідусь.

«Треба щось придумати!» — сказав тато Розіти. Борсук, лисиця і білка нервово дивилися в небо.

Аж тут повз наших повітроплавців пролітав крихітний горобчик та помітив, що щось не так. Він облетів їх кілька разів і сказав: «Ви не виглядаєте тут дуже щасливими. Чи можу я вам допомогти?»

«Нам потрібно повернутися на землю, але я не знаю, як ти можеш нам допомогти. Ти така маленька!» — сказала Розіта.

«Зачекай», — сказав маленький горобчик, набравши повні груди повітря.

З великим розмахом він підлетів до червоної кульки і проткнув її своїм гострим дзьобом. Самокат і четверо його пасажирів трохи опустилися на землю. Потім він луснув жовту кульку й так далі, поки вони нарешті м’яко не приземлилися на галявині.

Усі подякували горобчику, а Розіта запросила йому приєднатися до святкування дня народження. Коли вони прилетіли, усі відчули полегшення від того, що ніхто не постраждав. Усі радісно повернулися до святкування.

Коли всі тварини сіли за стіл, Розіта сказала: «Хоча я і не дуже хотіла б бути літаючим поросятком на свій день народження, але це був найкращий сюрприз, який я могла собі уявити, дякую всім!»

Після веселої святкової вечері, коли останній шматочок торта був з’їдений, усі тваринки пішли до своїх ліжок. Вони засинали під м’яке світло зірок, обіймаючи свої кольорові кульки, які нагадували про дивовижні пригоди. 

Кожен із них уві сні знову відчував легкість польоту, наче плаваючи серед хмар. І коли ніч опустилася на село, тихий шепіт вітру ніжно колихав їх до сну, нагадуючи про магію дружби та мрій. 

Солодких снів усім, хто, як Розіта, мріє політати в небі на повітряних кульках. 🎈

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 4.6 / 5. Кількість голосів: 31

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!

Навігація по записам:

Поділіться або збережіть собі цей запис: