Казки Андерсена Ганса Крістіана для дітей онлайн українською

Казки для дітей Ганса Крістіана Андерсена – це чудовий спосіб розвивати уяву, мислення та почуття дітей. Ці казки вчать нас розрізняти добро і зло, співчувати і допомагати, мріяти і боротися за своє щастя. 

Діти люблять казки Ганса Крістіана Андерсена!

Ці казки захоплюють дітей своєю красою, гумором, мудрістю і навчанням. Казки Андерсена не тільки розважають, але й розкривають важливі теми, які стосуються життя, любові, дружби, справедливості, віри, мрій, надій, страждань, жертви, перемоги і поразки. 

Найпопулярніші казки Андерсена для дітей онлайн:

 • Дюймовочка Ганс Андерсен

  Дюймовочка Ганс Андерсен

  Дюймовочка — це дівчинка, яка народилася з квітки й була не більша за палець. Вона потрапляє в різні пригоди, шукаючи своє місце у світі і свою справжню любов. Ця казка повна чарівних персонажів, небезпек і див.

  Читати цю казку Андерсона

 • Снігова Королева

  Снігова Королева

  Снігова Королева – фантастична і захоплююча казка про те, як маленька дівчинка Герда вирушила на пошуки свого друга Кая, якого викрала Снігова Королева і заморозила йому серце.

  Читати цю казку Андерсона

 • Олов’яний солдатик

  Олов’яний солдатик

  Захоплююча і романтична казка про те, як один непохитний олов’яний солдатик, який народився без однієї ноги, закохався в паперову балерину і пережив багато пригод, перш ніж знайти своє щастя.

  Читати цю казку Андерсона

 • Русалочка

  Русалочка

  Красива і трагічна казка про те, як молода русалка полюбила людського принца і віддала свій голос заради можливості бути з ним, але не змогла здобути його серце і перетворилася на морську піну.

  Читати цю казку Андерсона

 • Принцеса на горошині

  Принцеса на горошині

  Весела і іронічна казка про те, як справжня принцеса була випробувана на чутливість, коли їй довелося спати на двадцяти матрацах і двадцяти перинах, під якими ховався один горошин.

  Читати цю казку Андерсона

 • Кресало

  Кресало

  Солдат знаходить кресало у печері, де живуть три собаки з величезними очима. Він використовує кресало, щоб закликати собак і виконати свої бажання. Але чи зможе він врятувати принцесу від злої чарівниці?

  Читати цю казку Андерсона

Це лише деякі з найвідоміших казок Ганса Крістіана Андерсена, але їх ще багато і вони всі варті уваги і любові. 

Казки Андерсена – це скарбниця мудрості і краси, яка не втрачає своєї актуальності і привабливості з роками. Читаючи онлайн українською казки Ганса Крістіана Андерсена, ми можемо відкривати для себе нові світи, нові почуття, нові ідеї. 

Казки Андерсена – це подарунок для дітей і дорослих, який ніколи не набридає.

Вам сподобалося?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першими, хто поставить оцінку!